sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Idioci w odlocie.

Chciałeś swoje żale wylac na forum publicznym, gdzie nikt nie wie kim jesteś? W internecie każdy odważny, tylko nie ma komu się przyznac do swojej wypowiedzi? Nie pasuje Ci to tam po prostu nie chodź, ciekawe czemu od momentu, kiedy powstało Quattro 3/4 ludzi tam chodzi na imprezy, a takie kluby jak Amnesia czy Yama ostro dostały i dostają po dupie?

Skoro powiedzieli, że nie wpuszczają, bo jest pełno ludzi, to tak było, normalna sprawa, a Ci którzy wchodzili przecież mogli przejsc się na dwór w celu przewietrzenia, nie sądzisz? Pewnie mało faktów kojarzysz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idioci w odlocie.

Ja tam nigdy nie czekalam w zadnej kolejce. Ochroniarze bardzo fajni i ja problemow nie widze:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idioci w odlocie.

potrzebuje nr tel. może ktos mi pomóc...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idioci w odlocie.

kamil25 widać chciał poruszyć ten problem i super, że się wypowiedział!!! Ja również nie polecam a wypowiedzi osób tam pracujących (bo zakładam, że to właśnie oni wychwalają) myślę, iż można sobie darować!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idioci w odlocie.

Dobra bez przesady ludzie, nie kłóćcie się mi tu ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idioci w odlocie.

ja tez ciagle mam nadzieje ze sie znajdzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idioci w odlocie.

dlamnie tak sobie -wkurzylo mnie to,że ostatnio żeby wejsć i zobaczyc czy są znajomi trzeba było zabulić 10 zeta-to nie o to chodzi ,że 10 zł-ale gdyby tam ktoś chciał zostać dłużej i miał zamiar ich oszukać to na bank go by wyprowadzili-no ale zapłaciło się i weszło na 1 min
to nazywa sie biznes...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idioci w odlocie.

Jak powiedziała Audrey, jeśli mówienie/zrozumienie/osłuchanie, to Linguo lub Educo, jeśli typowo do egzaminów, to raczej Alma lub BA. Tyle, że z tego co wiem, w Linguo mają nativów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idioci w odlocie.

mam pytanie czy jak pracuje i mam umowe na czas okreslony, to jakikolwiek bank udzieli mi kredytu w wysokości 50000 zł?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idioci w odlocie.

Rata 1300-1500 miesięcznie. Trzeba dobrze zarabiać na taki kredyt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idioci w odlocie.

Halinciak to nie jest wirtualny spacer tylko jedna panorama, z innych miejsc te panoramy wyglądałyby bardzo podobnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org