sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Fałszywa religia - fałszywy przekaz

Tak, mam identycznie. W temacie poniżej też odrobinę ludzi się na to skarży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fałszywa religia - fałszywy przekaz

Już zauważyłem, ale nie wydaje się Wam, że takie problemy od kilku miesięcy tojuż lekka przesada?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fałszywa religia - fałszywy przekaz

Może coś nie tak z zasięgiem u Was, bo u mnie w T-mobile i sms-y docierają i dzwonić się da, wszystko działa jak najbardziej w porządku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fałszywa religia - fałszywy przekaz

TAK!! pisałam do nich w tej sprawie to mi odpisali że w okolicach Łomży mogą być utrudnienia i żeby uzbroić się w cierpliwość ale ile to można??? na moje nieszczęście mam umowę...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fałszywa religia - fałszywy przekaz

Bardzo ładne, klimatyczne! Nawet gwiazdy i księżyc widać na nocnym niebie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fałszywa religia - fałszywy przekaz

mogliby wcześniej uprzedzać ludzi o takich rzeczach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fałszywa religia - fałszywy przekaz

wiecie może gdzie w Łomży kupie dekoloryzator do włosów?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fałszywa religia - fałszywy przekaz

Mam dwa telefony w t-mobile , jeden działał drugi nie, więc pogrzebałem w ustawieniach sieci (GSM,3G,UMTS) ustawiłem na auto i jest ok oba działają jak należy czasami jest chwilowy problem (tzw sieć zajęta) ale to tylko na chwilę


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fałszywa religia - fałszywy przekaz

laur1111xxx, jako pielęgniarka? to chyba było w minionej epoce... I co pielęgniarka może wiedzieć o wypieku chleba? Może i są w Polsce ekologiczne piekarnie które nie dodają polepszaczy i innych świństw, ale wtedy zwykły 600gr chleb kosztuje z 6-8 zł, w naszym regionie o czymś takim nie słyszałem, więc nie opowiadaj bajek...
Mała piekarnia tym bardziej żeby się utrzymać na rynku musi dodawać chemii aby jej ciasto urosło i aby wyszła na swoje w konkurencji z dużymi zakładami...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fałszywa religia - fałszywy przekaz

883541654

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fałszywa religia - fałszywy przekaz

Też mam ten problem. Dałam się namówić ( głupia.. ) na 2 lata na abonament 59zł co miesiąc...Ale w grudniu już mi się kończy z czego ogromnie się cieszę :)))))

Czy ktoś jest w Plusie? Interesujmnie ich oferta..:) A jak z zasięgiem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org