środa, 01 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
młode Polki rozsadzą system

a jaki jest powod tego tematu? chcesz sie pochwalic, czy szukasz wsparcia?

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: młode Polki rozsadzą system

Piszesz że dwa fakty były na Twoje NIE

Ona była z facetem a Ty ze swoją laską !?

:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: młode Polki rozsadzą system

JEDNAK TWOJE Działanie ma na celu - zrobić opinię o karczmie, jak ktoś będzie chciał pójść do sądu posłuchać to na pewno sobie pójdzie. Nikomu nie będziesz mówił, co ma robić.

Jak pisałem wcześniej - jestem ich klientem jednak dziwi mnie to, że wystawiasz swoje opinie publicznie? Nie no rozumiem ciebie, że chcesz pokazać swoje zażenowanie. Postaw się w sytuacji właściciela, która wykonał zwolnienie tak mi się wydaje dla twojej osoby.
Bo może miał jakiś powód, tego nam nie powiesz, bo każdy uzna ciebie za winnego.

Ja nie jestem tutaj po to żeby wyzywać, czy coś podobnego. Chce tylko poznać prawdę i myślę, że dojdziesz do kompromisu z właścicielem. Wtedy jakoś to się rozwiąże, jednak pisanie złych rzeczy nic tobie nie da.

Wiemy wszyscy, że w karczmie jest dobre jedzenie a obsługa jest dobra. Dlatego czemu ktoś chce wyreżyserować dla nich złą opinię.

Jak ktoś będzie pisał cały czas, że jest zła, nie dobra, itp. top wiadomo, że uda się takiej osobie zrobić opinię?
Jednak nie zasługuje na negatywną opinię, nie znam właściciela, ale znam jego lokal i wiem, na co go stać, dbają o klientów. Więc co chcesz wnieść tutaj na forum?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: młode Polki rozsadzą system

mam Esplorer ale moze jak piszesz to wina playera bo faktycznie mam z nim problem dzieki :] czyli nici z wylogowywania sie???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: młode Polki rozsadzą system

Zainstaluj sobie to odhacz(mcafee). A co do explorer/a ta dziurawa przeglądarka łapie każdego virusa na kompa.

http://get.adobe.com/pl/flashplayer/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: młode Polki rozsadzą system

Marcin 20 umiesz czytać bo mi się wydaje że nie. Pisałem kilka razy nie pracowałem tam!!!!!! ale moi znajomi to jest faktem!!!! kolejna rzecz rozmawiać to ludzie chcieli ,wcześniej i usłyszeli nie miłe słowa, więc skoro osoby pracujące się nie dogadały z właścicielami mają prawo iść do sądu. I najważniejsze nikogo nie zmuszam do niczego ludzie sami się chętnie zgłaszają i jeśli poczytasz na początku byłem też ich klientem od wielu lat.Obsługa bez zarzutów teraz jak i kilka lat wcześniej. Tyle co mam do powiedzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: młode Polki rozsadzą system

jutro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: młode Polki rozsadzą system

Napewno potrafisz zrobic to sama, to nic trudnego. Tylko dzis bedzie problem z kupnem wkladki.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: młode Polki rozsadzą system

kolego demart w sobotę czynny do 14 a post zamieszczony był o 17: 27

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: młode Polki rozsadzą system

Dla mnie mogą zrobić i po 2 zł.Ja zawsze mam przy sobie torbę z materiału i nie patrzę przy kasie czy dadzą za darmo czy każą kupić.Kto ze sobą nosi ten nikogo nie prosi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org