środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Trzecia fala zgodnie z planem, - czyli władzy odpier-lala,lala.

Może ktoś wie, gdzie w Łomży można dostać dobrą czarną folię na tło do akwa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzecia fala zgodnie z planem, - czyli władzy odpier-lala,lala.

Autor: _maly_ (---.elomza.pl)
Data: 17-10-12 22:19

Marud,a tak poważnie to na piwko byśmy mogli się umówić.Mam wolny czas do niedzieli włącznie i przed Mariolką mam odłożone 45 zł.

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

_mały_ :)
to może jak zmienie twoją pidżamke w paski na normalne ubranko :)

Za jakiś czas , kiesdy wróce z wycieczki zafundowanej przez MPEC :):)

Dorośniesz w międzyczasie i Mariolka nie będzie mnie ścigałą wiesz za co :):):):):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzecia fala zgodnie z planem, - czyli władzy odpier-lala,lala.

Na legionow w office



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzecia fala zgodnie z planem, - czyli władzy odpier-lala,lala.

Folię kupisz w malkosie na Ks. Anny 23 naprzeciw hali sportowej szkoły 9. Super obsługa.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzecia fala zgodnie z planem, - czyli władzy odpier-lala,lala.

Cabletech - ma PRV, HD itd... kupisz w LPelektronik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzecia fala zgodnie z planem, - czyli władzy odpier-lala,lala.

na piwko? bez mojej wiedzy?bez mojego finansowego wsparcia?toć to szczyt beszczelności!!!to po co ja tabor bandor załadowałem?mam trochę kwitu z tego powodu i chętnie przeznaczę na napojenie spragnionych.dobry uczynek spełnię,a i może ........
...pasiaki...;-)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzecia fala zgodnie z planem, - czyli władzy odpier-lala,lala.

biedronka albo kościół!tego tu pełno,ale zawsze grosz tulą :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzecia fala zgodnie z planem, - czyli władzy odpier-lala,lala.

No tak jaki jest związek z mierzeniem temperatury a dziewictwem, no nie wiem, nie wiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzecia fala zgodnie z planem, - czyli władzy odpier-lala,lala.

Ja tam byłam kilkakrotnie na weselach. Stoły od jedzenia aż sie uginały.. Super atmosfera, przepyszne jedzenie, obsługa przemiła... W różnych miejscach i na różnych uroczystościach bywałam - ale nawet nie ma co porównywać... rafikkkkkkkk25 ten temat jest o nadgodzinach, ale po co mieszasz z błotem właścicieli i piszesz różne inne oszczerstwa...? Z mojego punktu widzenia "psi pysk" bym miała jeśli bym jakieś złe słowo skierowała przeciwko Karczmie pod Topolami.... Piszę to jako klient oczywiście. A pracowałeś gdzieś indziej może dla porównania...? Bo naprawdę inni mają o wiele gorzej... Ja kiedyś pracowałam w McDonald'sie, po 8-10 godzin dziennie a w umowie miałam że pracuję na 1/8 etatu....:|

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzecia fala zgodnie z planem, - czyli władzy odpier-lala,lala.

Mogę tylko powiedzieć, że restauracja Pod Topolami w Konopkach już dawno się "zepsuła".Byłam tak na kilki weselach i jedzenie powiem szczerze do dupy.Jechać tam na obiad w ciągu tygodnia to nie powiem można dobrze zjeść porcje duże ale i sporo się zapłaci.Na weselach to już tak sobie.Ktoś zamawia stół wiejski na swoje wesele a oni dzwonią w sobotę parę godz. przed czy stół był zamawiany i wiadomo w ostatniej chwili jadą do sklepu i stół kompletują.Wiele innych wpadek można by było opisać. Po prostu właściciele powinni bardziej pilnować tego co się dzieje bo chyba zaczęli olewać pewne sprawy i przez to nie jest wszystko dopilnowane.To tyle względem tego co wiem o tej restauracji.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzecia fala zgodnie z planem, - czyli władzy odpier-lala,lala.

Co nie zmienia faktu zapomniałam dodać, że jeśli Rafikkkkkkkk25 takie rzeczy to nie opisuję się na forum bo to po prostu śmieszne jest. Idż do sądu jeśli uważasz, że cię wykorzystali i tyle.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzecia fala zgodnie z planem, - czyli władzy odpier-lala,lala.

do tych zawziecie broniacych karczmy klientow..pojdzcie tam popracowac to bedziecie wiedziec o czym mowa..a tak mozecie se pogadac..pracowalam na kuchni wiem co jak bylo i dlatego sie wypowiedzialam jak wyzej..na temat czystosci oraz przygototwywania posilkow..od wlascicieli nic nie chce moze poza fair play z klientami i pracownikami



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzecia fala zgodnie z planem, - czyli władzy odpier-lala,lala.

W okolicach ulicy Reymonta znaleziono rower.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzecia fala zgodnie z planem, - czyli władzy odpier-lala,lala.

dobrze ze nie samochod

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzecia fala zgodnie z planem, - czyli władzy odpier-lala,lala.

http://www.mlklomza.ligspace.pl/index.php?mod=Home&ac=NewsDetails&n_id=93

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzecia fala zgodnie z planem, - czyli władzy odpier-lala,lala.

Ja akurat nie bronię ani tej ani tej strony, wypowiedziałam się tylko jako klient który kilka/kilkanaście razy tam był. I tyle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzecia fala zgodnie z planem, - czyli władzy odpier-lala,lala.

na parę godzin

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzecia fala zgodnie z planem, - czyli władzy odpier-lala,lala.

Jak bedzie na drodze jajko lub padał śnieg to nie ma egzaminu a tak przy minusie odbywaja sie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzecia fala zgodnie z planem, - czyli władzy odpier-lala,lala.

Kama 30 gdzies Ty to wynalazła;-D ale się pośmiałam hahhaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzecia fala zgodnie z planem, - czyli władzy odpier-lala,lala.

Zdecydowanie Absolut! Jako dodatek do niej to cola.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzecia fala zgodnie z planem, - czyli władzy odpier-lala,lala.

Pod Qube jest blisko parking obok Miles Club, po co parkowac obok CTO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzecia fala zgodnie z planem, - czyli władzy odpier-lala,lala.

A ja tam nie byłam i nie mam zamiaru bywać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzecia fala zgodnie z planem, - czyli władzy odpier-lala,lala.

Gwoli ścisłości, celem założenia tego wątku nie jest szkalowanie lub też odwiedzenie nowożeńców od organizowania imprez w tym miejscu. Traktujcie to jako informację przed tym co nas tam spotkało i przed czym chcemy ustrzec innych. Sala ta ma niewątpliwie ogromne zalety takie jak: pięknie odrestaurowany budynek, świetna kuchnia, ale nie zapominajcie też o Waszych prawach, które Wam się zwyczajnie należą. Po prostu postanowień umowy muszą dotrzymywać obie strony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzecia fala zgodnie z planem, - czyli władzy odpier-lala,lala.

marecki ja tobie nie dotrzymam tempa jak ty bedziesz takim rowerem jechal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzecia fala zgodnie z planem, - czyli władzy odpier-lala,lala.

A możesz mi powiedzieć (jak wiesz?), w jakie dni zazwyczaj będą mecze i gdzie będą rozgrywane?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzecia fala zgodnie z planem, - czyli władzy odpier-lala,lala.

Witam. Powiem tak... Zdawałem egzamin 27.09 i akurat ekstra pogoda była.. Pytałem o taka kwestię w WORDZIE i rzeczywiście jest tak jak pisze Kezo, jesli warunki sPrzyjaja to smigasz na egzaminie :)) jesli jajko i zbyt obfite opady deszczu lub sniegu to egzamin zostaje przelozony.. A i radze wziac rekawiczki bo nawet jadac predkoscia 40-50km/h moga zmarznac Ci rece :). Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzecia fala zgodnie z planem, - czyli władzy odpier-lala,lala.

Szukam osób, które miały styczność z odszkodowaniami, dzierżawą lub przesunięciem słupów na koszt ZE.
Sprawa dotyczy działek rolniczych bez zasiedzenia prawa służebności. Interesuje mnie, czy komuś udało się "dogadać" w tej kwestii bez interwencji ze strony sądu, a jeśli z interwencją - jakie są mniej więcej koszta procesu, jak długo trwa.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzecia fala zgodnie z planem, - czyli władzy odpier-lala,lala.

1500 zł opłat wstępnych ? to ja bym na coś takiego nie poszedł jak już to tylko na procent wtedy wiesz ze faktycznie zależy im na zakończeniu sprawy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzecia fala zgodnie z planem, - czyli władzy odpier-lala,lala.

Posiadam działkę rolną, z której mogę spokojnie wykroić kilka działek budowlanych. Niestety stoją na niej nieszczęsnej trójnogi i w stanie obecnym mogę wykroić jedynie jedną...
Dlatego najbardziej interesuje mnie zabranie słupów na granicę działek, bo nie sądzę bym dostała tyle ile będę mieć ze sprzedaży działek po przekształceniu ich na budowlane. Czytałam trochę na ten temat, jednak był to raczej porady prawników niż opinie osób, które takie sprawy przeszły.
Chcę budować dom i nie uśmiecha mi się brać kredytu, jeśli mogę to jakoś sfinansować z własnej kieszeni, a sprzedaż działek na pewno w budowie bardzo pomoże.
no.name poprosiłabym namiary na maila - aniag78@wp.pl :)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzecia fala zgodnie z planem, - czyli władzy odpier-lala,lala.

pole golfowe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzecia fala zgodnie z planem, - czyli władzy odpier-lala,lala.

nie wiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzecia fala zgodnie z planem, - czyli władzy odpier-lala,lala.

Witam ,
Energii elektrycznej nie da sie przesyłać bezprzewodowo,
Tak więc słupy muszą byc chyba ,że kupiliście działkę okazyjnie w dobrej cenie to nie liczcie na to ,że enertgetyka zawodowa bedzie robić wszystko co sobie życzycie . Słupy muszą byc a każdy ruch w stronę usunięcia kolizji wykonuję sie na koszt wnioskodawcy .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzecia fala zgodnie z planem, - czyli władzy odpier-lala,lala.

Samochodem, pociągiem lub samolotem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org