czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dziennikarz Igor Sokołowski odchodzi z TVN24 i mówi - Uczciwość nie pozostawia mi wyboru.

Nie znam firmy Polonez która rozwozi paczki bo zawsze dostaje Polamerem lotnicze idą od 2 do 4 tyg a morska od 4 do 8 tyg dystrybują w łomży zajmował sie Fiertek Józef 86 216 75 04 tylko nie wiem czy dalej to robi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziennikarz Igor Sokołowski odchodzi z TVN24 i mówi - Uczciwość nie pozostawia mi wyboru.

no spoko odwiedzaj forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziennikarz Igor Sokołowski odchodzi z TVN24 i mówi - Uczciwość nie pozostawia mi wyboru.

milka mówiłaś, że nie jesteś z Łomży, a możesz powiedzieć skąd ;d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziennikarz Igor Sokołowski odchodzi z TVN24 i mówi - Uczciwość nie pozostawia mi wyboru.

Jakosia orientujesz sie moze czy w konsulacie trzeba czekac na taką zgodę czy dostaje sie ją od ręki i czy wczesniej trzeba umawiac sie na wizytę z konsulem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziennikarz Igor Sokołowski odchodzi z TVN24 i mówi - Uczciwość nie pozostawia mi wyboru.

Kiedyś korzystałam z porady lekarza sądowego i o ile dobrze pamiętam to nawet to (kontakt ) było podane na tablicy informacyjnej w pomieszczeniu sądu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziennikarz Igor Sokołowski odchodzi z TVN24 i mówi - Uczciwość nie pozostawia mi wyboru.

Ta cała milka, zamias doić krowy, szuka wrażeń w mieście - samochodem kupionym za dotacje. Ależ ten świat pokręcony!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziennikarz Igor Sokołowski odchodzi z TVN24 i mówi - Uczciwość nie pozostawia mi wyboru.

To też jest ciekawe:)

http://www.mylomza.pl/home/lomza/item/1966-płac.html

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziennikarz Igor Sokołowski odchodzi z TVN24 i mówi - Uczciwość nie pozostawia mi wyboru.

A u Was jest gorąca woda? Wiem że kiedyś ok godziny 1 wody nie było, potem ok północy, a teraz to już wogóle 23. Masakra jakaś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziennikarz Igor Sokołowski odchodzi z TVN24 i mówi - Uczciwość nie pozostawia mi wyboru.

Odrazu mowie ze nie jest to zadna celowa reklama i w nosie mam odpowiedzi ktore beda to sugerowac.

Poprostu z polecenia zjadlem dzis kebaba na ulicy zawadzkiej "kebab 24h" na przeciwko kauflanda i za rogiem banku pko bp.

Uprzejma obsluga, dobre ceny i przede wszystkim smacznie.

Maly kebab z baranina za 9 zl - i naprawde sie najadlem.

Moze komus to pomoze w pomysle na podwieczorek.

Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziennikarz Igor Sokołowski odchodzi z TVN24 i mówi - Uczciwość nie pozostawia mi wyboru.

No tak..... A potem się dziwi, że co dzień rano nogi myje a pościel brudna.......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziennikarz Igor Sokołowski odchodzi z TVN24 i mówi - Uczciwość nie pozostawia mi wyboru.

Tak około 18, po 18.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org