środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
USA inwestuje w NASA, krzemową dolinę .....a PZPR-pis? W Rydzyka.

Witam,
zgadzam się w całej rozciągłości z autorką tematu. Niestety ja również sporo się nadenerwowałam przed weselem. Ustalenia jakie były w umowie a to co okazało się rzeczywistością to dwa różne światy!

- za nakrycia na krzesła dodatkowa opłata, o której nie było mowy,
- efekty specjalne typu śnieg, dym,bańki mydlane miały być w standardzie, a przy rozliczeniach nagle okazały się płatne,
- napoje miały być bez limitu, niestety musieliśmy za tę usługę dopłacać,
- roznoszenie wódki dodatkowa opłata.

Ponadto nie podobało mi się, że wódka chłodziła się w lodówce do której każdy z obsługi miał dostęp!!!!!!!!! Chociaż i mnie mówiono, że to już nie te czasy i nikt nie kradnie!

To wszystko jest dla mnie bardzo przykre, ponieważ człowiek zaufał, myślał że rozmawia z człowiekiem. Niestety Młody Właściciel w oczy nawet nie spojrzy i ma gdzieś wcześniejsze ustalenia.
Wydawało by się że ustalenia w umowie i te ustne są wiążące i niepodważalne ale co można zdziałać tydzień przed ślubem? Szukać nowej sali? Użerać się z właścicielem? Ciągać po sądach?

Muszę jeszcze dodać, że gościom podobała się sala i sama też byłam zadowolona z wystroju sali. Elegancka i bez przepychu, jednak to wszystko nie jest tego warte.

Tak na koniec jeszcze kilka słów pozytywnych.
Bardzo dobre jedzenie,smaczne i świeże. Makaron w rosołku był własnej roboty! Sama widziałam jak panie Kucharki go robiły dzień wcześniej!
Jedzenia dużo- nawet bardzo dużo aż za dużo:)
Panie Kucharki bardzo kompetentne i sympatyczne. Doradzały co wziąć i z czym połączyć dania.
Wielkie podziękowania dla pań Kucharek!!!!!!

Pozdrawiam

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: USA inwestuje w NASA, krzemową dolinę .....a PZPR-pis? W Rydzyka.

Polskie realia...
Z Łomży do Jedwabnego normalnie jedzie się ok. 20 min, wiec zważając na to że Karetka ma trochę inne zasady jazdy( na sygnale), mogli je wykorzystać...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: USA inwestuje w NASA, krzemową dolinę .....a PZPR-pis? W Rydzyka.

A skąd taka informacja, że karetka jechała ponad 30 min. W notce tego nie ma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: USA inwestuje w NASA, krzemową dolinę .....a PZPR-pis? W Rydzyka.

Chłopie, umyj się w zimnej, to podobno na cerę dobrze robi:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: USA inwestuje w NASA, krzemową dolinę .....a PZPR-pis? W Rydzyka.

Jak to czytam to skaczę z radości że swoje miałam gdzie indziej. Dziwi mnie jednak fakt że ktoś płacił za coś dodatkowego co nie było zawarte w umowie.. Skoro np mieliście te pokrowce czy bańki a nie było słowa w umowie że jest to płatne to ja nie wiem czemu to płacić ?? Gość przegrałby każdą sprawę bo umowa jest niekompletna o ile nie dodał w niej że wprowadzenie zmian wchodzi w grę...
Inna kwestia to zastanawiam się czemu rodzice który mają głowę na karku w biznesie, dają do "kierowania " takim biznesem młodemu siurkowi :D nie szkoda im takiej inwestycji? Bo jak tak dalej pójdzie to nawet remont szkoły im się nie zwróci

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org