niedziela, 22 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
0-22 w końcu się przyznał, że jest gejem. Brawo za odwagę

Czy wie ktoś z was gdzie w Łomży jest hurtownia jak w temacie?Chodzi mi o zakup plastikowych misek,itp.Z góry dziękuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 0-22 w końcu się przyznał, że jest gejem. Brawo za odwagę

Matczyna milosc. ktos tu sie naoglądal filmow na faktach dla mlodocianych mam. Lepiej powiedz ile mialas jak zaszlaś bo to co się dzieje teraz na swiecie to masakra.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 0-22 w końcu się przyznał, że jest gejem. Brawo za odwagę

Cichy, polecić Ci mogę dr inż. Przemysława Stawiarskiego , pracuje w całej Polsce , jest wieloletnim biegłym z dużym doświadczeniem, mnie bardzo pomógł. Co do cen nie wiem bo nie miałem porównania, od razu się na niego zdecydowałem bo słyszałem że jest jednym z najlepszych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 0-22 w końcu się przyznał, że jest gejem. Brawo za odwagę

ZIMNA !
ja wolę jednak smakowe niż zwykłe białe ale z białych nie pogardze luksusową
A ze smakowych np krupnik , ziołowe, miodowe, no i absoluty wszelkie smakowe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 0-22 w końcu się przyznał, że jest gejem. Brawo za odwagę

Tak rano to najlepiej pociągiem z wawy, albo poprzedniego dnia. Ja będę jechał do Zakopca, ale dopiero w listopadzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 0-22 w końcu się przyznał, że jest gejem. Brawo za odwagę

moim zdaniem rozliczyc sie mozna ale po poprawinach lub nawet w poniedzialek, ale nie w trakcie trwania wesela.
skoro cena byla zawarta w umwoie to nie powinni jej zmieniac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 0-22 w końcu się przyznał, że jest gejem. Brawo za odwagę

powiem szczerze na dworcu tam na rogu ten piętrowy kebab najlepszy bo mięso dobre i nie kładą tylko samej sałaty tylko ogorki 2 rodzaje pomidorki świeżutkie cebulę i coś tam jeszcze mniam mniam i dziewczyny zwinne szybko robią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 0-22 w końcu się przyznał, że jest gejem. Brawo za odwagę

nic nie wiecie na temat tej sali jest miła obsługa miły personel właściciela dobrze znam i nie mogę nic złego powiedzieć o nim mają nosa i głowę do interesu i życzę sukcesów i powodzenia



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 0-22 w końcu się przyznał, że jest gejem. Brawo za odwagę

wlasnie, czemu nikt nic o concordii nie pisze?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 0-22 w końcu się przyznał, że jest gejem. Brawo za odwagę

ale biegły w jakiej sprawie, bo to ma znaczenie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 0-22 w końcu się przyznał, że jest gejem. Brawo za odwagę

szkoda ze matka nie zapiela dzieciom pasow, bo by nic nie bylo! ale jak sie bezmuslnie przewozi dzieci, to pozniej mamy takie niestety, straszne skutki :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 0-22 w końcu się przyznał, że jest gejem. Brawo za odwagę

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 0-22 w końcu się przyznał, że jest gejem. Brawo za odwagę

Lepiej zakończcie ten temat...To jest tragednia dla rodziny i tyle!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 0-22 w końcu się przyznał, że jest gejem. Brawo za odwagę

..jak ma się stać coś złego to nawet dobre warunki pogodowe nic nie dadzą..:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 0-22 w końcu się przyznał, że jest gejem. Brawo za odwagę

W żadnym wypadku nie powinno się w dzień wesela myśleć o płaceniu!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 0-22 w końcu się przyznał, że jest gejem. Brawo za odwagę

chętnie zabiorę się lub dojazd na zmianę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 0-22 w końcu się przyznał, że jest gejem. Brawo za odwagę

No właśnie to co się teraz dzieje, dziwuchy łykają tabletki hormonalne, na prawo i lewo, z wolnym, żonatym, rozwiedzionym itp. itd. a potem taka "dziewica" idzie do ołtarza z welonem a potem płacz bo dziecka nie może mieć a jak tu mieć jak ciało parę dobrych, jak nie kilkanasicie, lat odzwyczajała hormonami od ciąży. A potem z naszych podatków na in vitro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 0-22 w końcu się przyznał, że jest gejem. Brawo za odwagę

Mija, nie wrzucaj wszystkich do jednego worka i nie wyciągaj pochopnych daleko idących wniosków, nie mieszaj w to też wiary.
Moja koleżanka nie brała prochów, dbała o siebie, była tylko z jednym facetem, a okazało się, że nie może mieć dziecka. Spróbowała in vitro z własnych pieniędzy (in vitro finansują zainteresowani, a nie my - tak k woli ścisłości), ale nic z tego nie wyszło. Wcześniej miała inseminację (też płaciła z własnych pieniędzy). Dwa razy miała martwą ciążę. Wyobraź sobie teraz co czuła i co czują rodzice, którzy nie mogą mieć dzieci.
Koleżanka z mężem zdecydowali się na adopcję, przeszli wszystkie niezbędne czynności i zdarzył się cud - wreszcie zaszła w ciążę.

Druga sprawa, że w ciąże czasami trudno zajść nie z przyczyn medycznych, ale z powodu tzw. zatoru w psychice. Jak się nie chce, to się zachodzi w ciążę, jak chce - przychodzi to z trudem.

Inna koleżanka do ślubu szła dziewicą, nie łykała żadnych środków a i tak nie może zajść w ciążę.
Co Ty na to?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 0-22 w końcu się przyznał, że jest gejem. Brawo za odwagę

Tak ten program polsat anteny naziemnej się blokuje ,już widocznie takim sposobem chcą aby odbiorcy tego kanału musieli zakupić dekoder ,dla mnie to tak postępują chuligani .



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org