poniedziałek, 30 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy pan Maciej Borysewicz jest za aborcją na życzenie ?

co poradzić ? Taka proza życia :):)

A propozycja ciekawe, będzie musiał niebieski w czapeczce ,się zastanowić kiedy i gdzie :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy pan Maciej Borysewicz jest za aborcją na życzenie ?

Kochana Marudo czytaj ze zrozumieniem...bransoletek nie posiadam, zamówię jeśli będą chętni aby je kupić. Nic na tym nie zarobię! Z tego co się orientuję, osoba która je rozprowadza też na nich nie zarabia. Pieniądze przechodzą na rzecz legalnie działającej fundacji. Gdyby była możliwość zamówienia jednej sztuki, wcale bym nie kajała się na forum, aby zdobyć chętnych do zakupu.
Zresztą nieważne.............
Widzę, że ludzie tutaj lubią krytykować i obrażać, chyba tylko dla własnej przyjemności. Nie po to założyłam ten wątek.

Pozdrawiam i żegnam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy pan Maciej Borysewicz jest za aborcją na życzenie ?

siema nie ma problemu moze byc niedziela to bedzie nas trzech bo niedzeile mam wolne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy pan Maciej Borysewicz jest za aborcją na życzenie ?

Nie wierzyłam ,że to się uda...a jednak,nie dość,że super,że Łomża ma cokolwiek 24h poza stacjami,to jak dla mnie mają najlepszy kebab,byłam pozytywnie zaskoczona,szczerze polecam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy pan Maciej Borysewicz jest za aborcją na życzenie ?

Pomóżmy chłopakom!!!

Uwolnić Bohaterów Basenu Narodowego

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy pan Maciej Borysewicz jest za aborcją na życzenie ?

a jeszcze jedno jak łapiesz za słówka to mam pytanie ?bo skoro szef szefowa nie dba o porządek i nie przywiązuje wagi do tego co się dzieje na kuchni to kto ma się przejmować syfem poza sanepidem w tym momencie. Może i płaco im za prace sprzątanie ale skoro im nie przeszkadza syf to tylko o nich samych i ich biznesie świadczy jak dbają o ludzi i klientów ,a jeszcze jedno ja do osób z kuchni i kelnerek nie mam nic ( bo wiem że dbali i dbają o porządek) poza jedną panią M. i szefostwem i myślę że już niedługo będzie finał sprawy kto miał racje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy pan Maciej Borysewicz jest za aborcją na życzenie ?

ok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy pan Maciej Borysewicz jest za aborcją na życzenie ?

Uwolnić ich !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy pan Maciej Borysewicz jest za aborcją na życzenie ?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy pan Maciej Borysewicz jest za aborcją na życzenie ?

Jak w temacie, wyjazd przed 5-tą rano, a potem o ósmej na Gdańsk z Wawy- sienias19@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy pan Maciej Borysewicz jest za aborcją na życzenie ?

rakiety ... mówi się, nie paczki

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy pan Maciej Borysewicz jest za aborcją na życzenie ?

Pawcik

Odezwij sie do mnie: 0386@wp.pl

Przy weekendzie ustalimy szczegoly. Bycmoze bede tez z jednym lub dwoma kolegami.

Marek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy pan Maciej Borysewicz jest za aborcją na życzenie ?

PS

Dzis ruszam na traske 100 km :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org