sobota, 28 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gigantyczny sukces szpiega Moskwy Maciory Permanentne zanurzenie. Tak tonie polska Marynarka Wojenna

o wow, szokujaca informacja! Całe szczęscie, że nie uzywam tego płynu.

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gigantyczny sukces szpiega Moskwy Maciory Permanentne zanurzenie. Tak tonie polska Marynarka Wojenna

pisałam całkiem poważnie sama d..e umyj:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gigantyczny sukces szpiega Moskwy Maciory Permanentne zanurzenie. Tak tonie polska Marynarka Wojenna

ja ze srednim mialam wiecej ofert pracy w lomzy niz ty z wyzszym..no ale niestety zaszlam w ciaze wiec nie bylo mowy o pracy..
zapamietajcie sobie wyksztalcenie teraz nic nie znaczy jak sie nie ma doswiadczenia

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gigantyczny sukces szpiega Moskwy Maciory Permanentne zanurzenie. Tak tonie polska Marynarka Wojenna

takiś mądry? to powiedz mi jak zdobyć doświadczenie bez pracy?

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gigantyczny sukces szpiega Moskwy Maciory Permanentne zanurzenie. Tak tonie polska Marynarka Wojenna

Piotr kosiński -usługi przewozowe wyjezdza w czwartki,piątki,soboty tel.dom 85/6541283,tel kom.604340505. Drugi kont.przewozy miedzynarodowe tylko nie wiem kiedy wyjazd z Polski tel.604205109 , 604374669 i nemer holenderski +31650980444 pozdrawiam

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gigantyczny sukces szpiega Moskwy Maciory Permanentne zanurzenie. Tak tonie polska Marynarka Wojenna

A powiem Wam, że wszyscy pieprzycie za przeproszeniem głupoty, wiecie czemu?

Ostatnio tankując auto na Statoilu stał właśnie ten chłopaczyna z kolegą przede mną w kolejce do kasy, liczył to, co uciułał prawdopodobnie tego dnia. Czekałem, co zrobi, bo zakupów nie miał żadnych, naiwny myślałem, że może po hot-doga stoi w kolejce, ale nie ... Kupił 0,5l Finlandii i paczkę fajek ... Za co? Za Wasze pieniądze!!! Bo żal Wam się robi, gdy widzicie takiego, co rzekomo na bułkę lub jedzenie zbiera. Dawajcie mu dalej, a on wieczorem daje w palnik na osiedlu z kumplami.

Uprzedzę od razu odpowiedzi, że może dla rodziców kupował ... Nie, bo zaraz po wyjściu palił tego fajka i poszedł na miejscówkę pic. Porażka

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gigantyczny sukces szpiega Moskwy Maciory Permanentne zanurzenie. Tak tonie polska Marynarka Wojenna

Ten oszołom nie wywarł na mnie wpływu. Chyba ze Tobie CXRSa1 imponuje ? dla niego zmienisz plec by dostac sie do jego klubu ? No Ciacho jestes . . .

Proxy nie proxy informatyku jasiu smietanowy. ***** z ortografia polska bys sie lepiej zapoznal na wiosce ale pewnie wyłaczyli swiatlo za nie zaplacone rachunki. Cala nadzieja ze ci bateria zaraz padnie i nie bede musiala czytac kolejnych towich wypocin .. . spod pach

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org