piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Co trzeba zrobić, aby podwoić dzienną liczbę szczepień w PiSlandii?

spadam spokojnej nocy wszystkim życzę ;)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co trzeba zrobić, aby podwoić dzienną liczbę szczepień w PiSlandii?

Kama30 meżztka mowi w prost Jestw\em>> a ta zasłania sie kolegami jestem????? Poznałem kilka Kobiet w realu od razu powiedziaóły jestem zajeta> A ta szukuje trzeba sie przez kogoś dowiedzieć że jest zajęta. Nioe ma odwagi [ppowiedziec w prost Jestem:)) NIe mam do niej żalu jak jej koleżanki powiedziały że jest,, niech szuka utciwa kobieta szczescia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co trzeba zrobić, aby podwoić dzienną liczbę szczepień w PiSlandii?

Jak na początek?-Świetnie:)Dobry pomysł z czasem wszystko dopracujesz!!Powodzenia...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co trzeba zrobić, aby podwoić dzienną liczbę szczepień w PiSlandii?

Na czacie widocznie siedzieli, sie spotkali w realu to wyszlo ze jeden szukal milosci a druga chciala pobzykac

Cxrsa to nie zezowate szczescie?
Jakis podobnie zawziety

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co trzeba zrobić, aby podwoić dzienną liczbę szczepień w PiSlandii?

no jeszcze niedawno wszyscy a przynajmniej więszośc opluwali mnie za to co napisałem i co radziłem Pani Juli. Dzisiaj jak macie trochę honoru to radze wam to zlizać.

Pani Julo mówię skromnie i dziękuję ,że mimo wszytko skłoniła się Pani do moich uwag i dała szansę innym. Skutem natychmiastowy. Prosze aby dopuściła do śpiewania Dawida Litwińskiego to jest ukryta bomba !!!!!! O zajebistej sile rażenia tylko trzeba mu dobrac dobrą piosenkę.


Pozdrawiam trzymam kciuki i głosuje na Panią

A jeszcze jedno czy można zrobic coś z tą straszna stylizacją młodych ludzi. utapirowali te dziewczyny ba stare pudernice a z facetów zrobili stare miotły. Ta stylizacja jest potworna odbiera im naturalnośc i młodzieńczy wdzięk . Nie wiem gdzie ludzie ktorzy nad tym pracują mają oczy chyba w dupie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co trzeba zrobić, aby podwoić dzienną liczbę szczepień w PiSlandii?

Najlepiej samodzielnie ;) Już jakiś czas sam sobie napełniam. Ok. 4 napełnień każdego koloru CMYK i pigment to przy zamiennikach 5x15(czy 20)zł, przy samodzielnym napełnianiu za 30zł mam tyle samo tuszu(w buteleczkach), co kupując 4x zamienniki - o oryginalnych tuszach nawet nie wspominam ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org