niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rektor WUM u odpowiedział dla ministra

przechodziłam tamtędy, tam byli tez księża i modlili się tak jakby do słupa tak to wyglądało ale na telebimie bylo napiasne ze to jest koronka na godz 15 i byl obraz Jezusa. ludzie wstydzili sie omijac ten tlum, ktory juz zostal zatrzymany, ja z siostra ominelysmy i czekalysmy na zielone swiatlo na przejsciu a jeden ksiadz mowil zeby zaczekac ale nie wiem czy to bylo do nas, w kazdym razie nikt nie omijal kazdy stal i nie wiedzial co ma robic, byli tam zarówno starsi (ich pewnie latwo bylo zatrzymac) i mlodzi, ktorzy nie wiedzieli co robic, bo glupio bylo im ominac. ten tlum stal na srodku chodnika i blokowal przejscie! obok jest kosciol tam powinny odbywac sie modlitwy a nie na srodku skrzyzowania, gdzie jezdza samochody i wiadomo to rozprasza. ale to chyba juz ksiezy nie obchodzilo bo to chyba oni byli organizatorami.

pozdarwiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rektor WUM u odpowiedział dla ministra

adam popieram Cie w stu procentach sam sie przekonalem jak mi w aucie woda sie wlewala a chamy powiedzieli ze blacha sie rozwarstwia mozg im chyba sam silikonem zrobilem porazka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rektor WUM u odpowiedział dla ministra

a gdzie to jest?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rektor WUM u odpowiedział dla ministra

A ja uwielbiam ich rogaliki z czekoladą i babeczki z wiśnią ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rektor WUM u odpowiedział dla ministra

O tym mówisz?
<http://lomzynskie24.pl/2012/09/♫-koronka-do-milosierdzia-bozego-na-ulicach-lomzy/>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rektor WUM u odpowiedział dla ministra

tak tak o tym. na początkowych zdjeciach widac jak malo jest osob, potem jest ich wiecej bo zaczepiali ludzi, ktorzy przechodzili. jak ktoś ma potrzebe modlitwy to idzie do kościola a nie na srodku skrzyzowania!

pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rektor WUM u odpowiedział dla ministra

Na ul.Nowogrodzkiej w Łomży jest wspaniały chleb razowy...prawdziwy,na zakwasie,bez drożdży i konserwantów...naprawdę przepyszny...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org