sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dlaczego SEKTA - Ordo Iuris - sekta religijna pochodzenia brazylijskiego zdelegalizowana nawet w Watykanie w Polsce ma się świetnie ?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego SEKTA - Ordo Iuris - sekta religijna pochodzenia brazylijskiego zdelegalizowana nawet w Watykanie w Polsce ma się świetnie ?

tak,za darmo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego SEKTA - Ordo Iuris - sekta religijna pochodzenia brazylijskiego zdelegalizowana nawet w Watykanie w Polsce ma się świetnie ?

a jak nazywa sie ta pani z Janowa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego SEKTA - Ordo Iuris - sekta religijna pochodzenia brazylijskiego zdelegalizowana nawet w Watykanie w Polsce ma się świetnie ?

zauroczony ma szacunek do kobiet ?! hahahahaha śmieszne. Chyba nie wiesz co to znaczy mieć SZACUNEK do kobiet !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego SEKTA - Ordo Iuris - sekta religijna pochodzenia brazylijskiego zdelegalizowana nawet w Watykanie w Polsce ma się świetnie ?

gdzie takie złomowiska są?????????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego SEKTA - Ordo Iuris - sekta religijna pochodzenia brazylijskiego zdelegalizowana nawet w Watykanie w Polsce ma się świetnie ?

Pochodzę z Jedwabnego i muszę przyznać, że chleb razowy z tej piekarni jest przepyszny. Nie tylko razowy, zwykły biały chleb jest naprawde super, w Łomży kupując jeszcze takiego nie jadłam. Dlatego, gdy tylko jestem w Jedwabnem zawsze kupuje chlebek :) Na jakiejs uroczystości jadłam również tort z tej piekarni i byłam zaskoczona smakiem i wyglądem. Uwielbiam chleby razowe i wypróbowałam już wiele, nawet sama piekłam spory okres czasu. W Łomży to nie wiem gdzie można kupić, ale w sklepie w piekarni owszem :) Pytajcie w sklepach, może zaczną robić zamówienia. Piekarnia mało znana ale godna polecenia.
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego SEKTA - Ordo Iuris - sekta religijna pochodzenia brazylijskiego zdelegalizowana nawet w Watykanie w Polsce ma się świetnie ?

kup rower

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego SEKTA - Ordo Iuris - sekta religijna pochodzenia brazylijskiego zdelegalizowana nawet w Watykanie w Polsce ma się świetnie ?

Polecam http://www.skup-zlota.biz/ sprawdzony portal, jest bezpieczny i co najważniejsze rzetelny. Prowadzony przez profesjonalistów, którzy świetnie znają się na rzeczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego SEKTA - Ordo Iuris - sekta religijna pochodzenia brazylijskiego zdelegalizowana nawet w Watykanie w Polsce ma się świetnie ?

ogolnie muzyka orkiestrowa mi sie podoba tylko to jakies takie smutne bylo..ja rozumiem ze ma to przedstawic historie husarii ale mozna to zrobic w troche szybszym tempie mi sie zdaje i dodac cos...tylko no nie moge okreslic co...



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org