sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Archidiecezja wyprosiła „Tygodnik Powszechny” z lokalu należącego do Kościoła

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Archidiecezja wyprosiła „Tygodnik Powszechny” z lokalu należącego do Kościoła

Cześć, mamy z mężem taras i w domu kominek. Wykombinowaliśmy, że zbudujemy sobie takie drewniane zadaszenie, żeby drewno nam nie mokło i nie butwiało. Coś jak te tu:







Zdj. zapożyczone z bloga gdzie są właśnie tego typu chatki na drewno

No i teraz moje pytanie, czy taka chatka może stać na tarasie? Bo w zasadzie idea jest taka żeby nie chodzić za daleko po to drewno np. w zimie. Maż mówi że zagracimy tym taras... Jaka jest Wasza opinia?

Aha, tu macie projekty tarasów , w tym "naszego", a w zasadzie nasz ma bardzo podobny układ, ale jest troszeczkę większy, ale coś w tym typie:



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Archidiecezja wyprosiła „Tygodnik Powszechny” z lokalu należącego do Kościoła

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Archidiecezja wyprosiła „Tygodnik Powszechny” z lokalu należącego do Kościoła

No dobrze bo jak już znalazłem jest to sprzedawane w strzykawkach to Ile trzeba tego zaplikować:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Archidiecezja wyprosiła „Tygodnik Powszechny” z lokalu należącego do Kościoła

Z tego co po paru minutach czytania o tym na necie wychodzi na to że trzeba zrobić odciski u Dentystów na te nakładki żelowe ? Potwierdzasz?:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Archidiecezja wyprosiła „Tygodnik Powszechny” z lokalu należącego do Kościoła

maruda, Ty chyba nie masz pomyslu na siebie, co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Archidiecezja wyprosiła „Tygodnik Powszechny” z lokalu należącego do Kościoła

PISdowaty kale, nie ubliżaj ludziom dla których wiedza jest kanwą życia.
Jeśli już tak uwielbiasz p. Kołakowskiego to zastąp mu czopka przeciwko hemoroidom ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Archidiecezja wyprosiła „Tygodnik Powszechny” z lokalu należącego do Kościoła

A niby taki inteligentny a głupi jak but:):)
Myśłał że promocja trwa do końca zycia :)

I zapomniał że dokumenty wysyła się listem poleconym :)

A gdzie ty się robaczku przenosisz że nowy operator nie załatwił tego za Ciebie tylko kazał tobie motać się z rozwiązaniem umowy?
Obyś ty nie zamienił jak stryjek : siekierki na kijek :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Archidiecezja wyprosiła „Tygodnik Powszechny” z lokalu należącego do Kościoła

Hej wysłałam do Ciebie e-mail:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org