piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dlaczego żyd admin / właściciel tego podłego forum tak panicznie wstydzi się swego pochodzenia?

Mam pytanie odnośnie placka cygańskiego/węgierskiego/zbójnickiego. Gdzie Waszym zdaniem sa najlepsze? Ja dotychczas jadłam w Chojnach, Yamie, Baranowskim i pizzerii Sawanna. I jak narazie Chojny nie mają sobie równych. Gdzie jeszcze można zejść podobnie dobrego placucha?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego żyd admin / właściciel tego podłego forum tak panicznie wstydzi się swego pochodzenia?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego żyd admin / właściciel tego podłego forum tak panicznie wstydzi się swego pochodzenia?

Ja robilem uczeszczalem na jazdy do 3 szkol :)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego żyd admin / właściciel tego podłego forum tak panicznie wstydzi się swego pochodzenia?

A nie znasz ty słowa filantrop czy wolontariusz lub poprostu człowiek który bezinteresownie drugiemu pomaga ?
,,Na tyle jesteś człowiekiem ile możesz z siebie dać drugiemu."
,,Cokolwiek uczyniliście jednemu z tych maluczkich to mnie żeście uczynili".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego żyd admin / właściciel tego podłego forum tak panicznie wstydzi się swego pochodzenia?

Ale w ciazy nie mozna leczyc zebow, farbowac wlosow, bac sie, dlugo spac i obierac ogorka od ciemnej strony :o

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego żyd admin / właściciel tego podłego forum tak panicznie wstydzi się swego pochodzenia?

Witam,

Na początku września miałam kolizję nie z mojej winy. Firma ubezpieczeniowa (nie będę podawać jaka to nieistotne, większość celowo zaniża wysokości odszkodowań) przyznała odszkodowanie, które wystarczało zaledwie na kupienie parę części ze szrotu. Samochód miał skasowany cały przód. Za pośrednictwem firmy zaskarżyłam zakład ubezpieczeniowy i przyznano mi prawie dwa razy wyższe odszkodowanie. Jestem studentką i nie znam się na prawie. Szukałam więc pomocy na forach prawnych czy też portalach regionalnych. Nie ważne kto mi pomógł ale ważne jest to autorze tematu abyś nie traktował poważnie prywatnych osób, które chcą Ci pomóc a nie mające jakiegokolwiek pojęcia o procesie dochodzenia odszkodowań względem firmy ubezpieczeniowej. Podałam swój nr telefonu i oczywiście dostałam propozycje pomocy ale większość osób w moim mniemaniu miała tyle samo wspólnego z prawem co Putin z demokracją... Nie potrafiły odpowiedzieć na konkretne pytania.

A postom typu ''Autor: komosek Zadzwoń 607896097'' z góry podziękuj ;)
Wpisałam wtedy w google Pana, który oferował mi za opłatą pomoc a okazało się, że tan Pan jest dobrej klasy specjalistą od układania płytek i robienia podwieszanych sufitów ;)

Tak jak autor postu powyżej:

''Szukam pracy:poszukuję pracy jako pilot - polski, rosyjski/biegły/,angielski/podstawowy/. 607896097 Przasnysz''

Nie wiem czy ten użytkownik chce sam pomóc czy też ma siostrzeńca, studenta III roku prawa, który ma doskonałą wiedzę...ba przez ostatni rok kolokwia zaliczał za pierwszym razem ;)

Jeżeli już to polecajcie konkretne firmy moi Drodzy, które w polskiej klasyfikacji działalności figurują pod pośrednikami odszkodowawczymi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org