wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kastowe szambo.

Hahahhahh niepocieszony usilnie;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kastowe szambo.

Wcale nie bo ja zawsze jestem szczesliwy:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kastowe szambo.

To tak jaK ja;-D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kastowe szambo.

Ja nie kłamię;-)Ja się tutaj dobrze bawię;-)A czy mamy dużo wspólnego???Nie sądzę;-D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kastowe szambo.

Bydzie śmierdzić

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kastowe szambo.

Nie sądzisz?:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kastowe szambo.

ale moze i tak bo Ty stara juz jestes:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kastowe szambo.

P. Dr. Triniszewska nie wiem ile sie czeka ja jestem w 6 miesiacu ciazy jak dzis do niej poszlam po raz pierwszy w celu umowienia sie a ona to niech pani siada zaraz wyrwiemy tylko potrzebne jest zdjecie rtg (ktorego nie robi sie w ciazy) gorne 8 usuwaja nawet bez zdjecia ale do dolnych najlepiej miec zdjecie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kastowe szambo.

Ja też jestem okropną panikarą i się bałam ale rok temu musiałam wyrwać i to dwa. Zdecydowałam się na Bodent na Sybiraków- polecam!!!! szczególnie do tego młodego lekarza z Białegostoku- mega przystojny i super fachowiec- dał mi podwójne znieczulenie i tak wyrwał ze nie wiedziałam kiedy, dokładnie wyczyścił kość- (żaden wcześniej stomatolog o niczym innym takim nie wspomniał), potem założył szwy, bo po wyrwaniu najlepiej jak je założą- po ok 2 tyg wracasz i ci zdejmują- nie powiem trochę kosztowało ale warto było wydać każdą złotówkę by nic nie bolało- naprawdę. młodego Głuszkowskiego nie polecam- moja siostra była u jego syna- pokaleczył jej cała buzię, a stary to mówią ze rzeźnik- on dla tych co się nie boją i ponoć nie zakłada szwów a to się dużo gorzej goi- powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kastowe szambo.

Bocje - ok. 40-50zł/szt, chociaż tej wielkości to plasują się od 60zł wzwyż, skalary pary regularnie wycierające się ( 15zł/szt) a reszta to groszowe sprawy. Ale tak jak pisałam wcześniej chętnie zamienię się na rybki z jeziora Wiktorii, ale na rozsądnych warunkach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org