czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Historia zatoczyła koło, było PZPR i ZOMO, jest PZPR-pis i ZOMO+

Poszukuję nauczycielki j. angielskiego, która mogłaby udzielać korepetycji w ramach przygotowania do matury rozszerzonej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Historia zatoczyła koło, było PZPR i ZOMO, jest PZPR-pis i ZOMO+

Dzięki ;) Odezwę się.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Historia zatoczyła koło, było PZPR i ZOMO, jest PZPR-pis i ZOMO+

MOim zdaniem to maja maja wlansie takie po co istniec:) tylko bardzo trudno jest taka znalezc niestety:( sympatyczna wesola a za razem spokojna i szanujaca sie i swoje cialo:) NIe mam szczescia do takich niestety:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Historia zatoczyła koło, było PZPR i ZOMO, jest PZPR-pis i ZOMO+

Na te domy ludzie ciężko pracują. Pamiętaj, że mało kto nagle staje się rolnikiem, ludzie dziedziczą wieloletnie dorobki rodzinne.
Tak zazdrościsz? Zamieszkaj na wsi i zgarniaj te tysiące. Zobaczysz jak płyną.. ale wydatki. Ciekawe ile osób zdaje sobie sprawę ile rocznie rolnik wydaje na paliwo, opryski, nawozy, żniwa - które pochłaniają masę pieniędzy. Dopłaty? Bez nich zapewne połowa gospodarstw by padła. Chyba nie sądzicie, że pokrywają wszystkie wydatki?
Moja rodzina ma gospodarstwo, dopłaty ledwie starczają na zakup nawozów (na które idzie kilka tysięcy złotych), a gdzie paliwo, koszta różnych napraw, weterynarzy, lekarstw, podatków itp? Zakup maszyn, których ceny są po prostu tragiczne?
Człowiek zarobi może i sporo, jednak zawsze ma też wydatki. Minęły już czasy gdy mleko i żywiec były bardzo dobrze płatne.
Jakoś nie mieszkałam w nowoczesnej willi, nie jeździłam mercedesem.

Nie ma rolników = nie ma polskiej żywności. Kupuj zagraniczne cuda od zwierząt karmionych modyfikowaną kukurydzą, od kur przez świnie po krowy.
Ciekawe, że w innych krajach rolników się ceni, szanuje, a produkty krajowe kupuje się o wiele chętniej niż zagraniczne. Nikt tu nie wypomina im dofinansowań, kredytów na śmieszny procent itp.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org