niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
mam pytanie do pana premiera czy 18 stycznia szczepienia będą rano czy wieczorem ?

lomza miala byc sypialnia warszawy, niestety stan drogi nie pozwala na to ( brak drog szybkiego ruchu, autostrady), brak kolei, brak infrastruktury. Powiem wam ja z Neapolu do Rzymu jade niecale 2 godzinki, a mam 320 km, ale to juz inna bajka (samochodem po autostradzie) a szybką koleja 45 min, zwykla 2 godzinki, bilet na zwykla kosztuje 11 eiro, na szybką 30, wiec o czym my mowimy???? I zamiast ściagac po urzedach roznej maści pseudo specjalistow wezcie sie panstwo za robotę!!! gdzie ta jedna nitka kolei w miescie, a przydala by sie, bo autobusem 2, 5 godziny jazdy do stolicy to wstyd!!!My nawet za murzynami nie jestesmy (nie obrazajac murzynow).Skansen ot co, z nadprodukcja urzedasow!!!! pseudourzedasow.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mam pytanie do pana premiera czy 18 stycznia szczepienia będą rano czy wieczorem ?

Mi sie podoba pewna czarnula z niemcewicza..
Chodzi z dupka wypieta do tylu, czesto jest z kolezanka i obie wtedy tak ida i ida.. Heh
U Andrzeja w kosciele czesto widziane. ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mam pytanie do pana premiera czy 18 stycznia szczepienia będą rano czy wieczorem ?

nie dawno prace skonczylem wiec nie moglem a zjesc pezebrac sie i na rower do 21

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mam pytanie do pana premiera czy 18 stycznia szczepienia będą rano czy wieczorem ?

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mam pytanie do pana premiera czy 18 stycznia szczepienia będą rano czy wieczorem ?

aaaaaaa no tak tak :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mam pytanie do pana premiera czy 18 stycznia szczepienia będą rano czy wieczorem ?

Taki "wieśniak" płaci dużo więcej podatków niż ludzie z miasta w paliwie i środkach do produkcji, a dotacje wypłacane są z uni a nie ze skarbu państwa wiec nic do nich nie dokładasz jantar.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mam pytanie do pana premiera czy 18 stycznia szczepienia będą rano czy wieczorem ?

Gimbusy,

trochę więcej odwagi! Dzięki temu nie będzie na forum aż tylu bzdurnych tematów! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mam pytanie do pana premiera czy 18 stycznia szczepienia będą rano czy wieczorem ?

Do 2152 gdyby nie bylo kwot mlecznych nasz rynek juz dawno zalalo by mleko...Kwoty mleczne sa po to zeby regulowac wlasnie rynek mleczny... pordukuj tyle ile masz przydzial kwoty mlecznej albo plac kary:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mam pytanie do pana premiera czy 18 stycznia szczepienia będą rano czy wieczorem ?

Udzielamy się udzielamy. Nawet w takich trudnych tematach tylko czasem ciężko walczyć z męskimi stereotypami i przekonaniami, ze większość a według wielu nawet wszystkie kobiety to materialistki i puszczalskie albo coś podobnego. A szkoda, ze zwykle jest tak, ze mierzy się wszystkich jedna miara albo ocenia się kogoś "tak po prostu". Zaciekawił mnie ten temat bo fajnie byłoby wiedzieć, ze normalne" kobiety maja po co istnieć..... Ale chyba niestety tak nie jest....

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org