niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Lekarz znalazł skuteczną terapię na koronawirusa, ale władze nie są zainteresowane

Za tydzień do Quatro i może akurat trafisz...powodzonka;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz znalazł skuteczną terapię na koronawirusa, ale władze nie są zainteresowane

i tak bedzie trzeba zrobic :) dziekuje mala77



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz znalazł skuteczną terapię na koronawirusa, ale władze nie są zainteresowane

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz znalazł skuteczną terapię na koronawirusa, ale władze nie są zainteresowane

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz znalazł skuteczną terapię na koronawirusa, ale władze nie są zainteresowane

Dzisiaj byłam świadkiem dość dramatycznej sytuacji. Panowie wybrali się na przejażdżkę konną po lasku jednaczewskim. Jedno ze zwierząt kopnęło przypadkowego spacerowicza. Widząc jeźdzców, Pan zszedł ze ścieżki, przytrzymując swojego psa. Mimo wszystko koń zaatakował. Zwierzę dosyć poważnie kopnęło tego mężczyznę. Nie wiem, co dokładnie się stało temu panu, ale po tym jak nie mógł nawet wstać, podejrzewam, że trafi na pogotowie z jakimś urazem nogi czy tez biodra.
Jechałam rowerem z dziećmi i tez mało brakowało a mogłoby nas spotkać to samo.
A co jakby koń zaatakował dziecko? Dostałoby w głowę? Przy tak mocnym uderzeniu, aż strach pomyśleć co by sie stało.
Trochę odpowiedzialności! Jest dużo miejsc do jazdy, innych niż wąska ścieżka w lasku jednaczewskim, gdzie spacerują całe rodziny i gdzie często spotyka się rowerzystów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz znalazł skuteczną terapię na koronawirusa, ale władze nie są zainteresowane

Pewnie chciał Cię okraść lub coś więcej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz znalazł skuteczną terapię na koronawirusa, ale władze nie są zainteresowane

Ja to kiedys jak bylem kierowca konia to na jaralem tam gume:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz znalazł skuteczną terapię na koronawirusa, ale władze nie są zainteresowane

Angela22 kolega mowil ze widzial fajna dziewczyne w Amnesi... wiec to moze TY.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz znalazł skuteczną terapię na koronawirusa, ale władze nie są zainteresowane

Tomek290 tylko Ty nie jestes moim kolega

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz znalazł skuteczną terapię na koronawirusa, ale władze nie są zainteresowane

Dowiedz się w salonie brafiterskim na Dwornej, zaraz obok zoologicznego Puszek.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz znalazł skuteczną terapię na koronawirusa, ale władze nie są zainteresowane

Ostatnio byłam na chrzcinach w restauracji Perła w Łomży i miło zaskoczył mnie ten lokal. Jedzenie na prawdę dobre, porcje ok, na stole duży wybór smacznych przystawek. Ceny nie znam. Polecam! Byłam także w Konopkach w Karczmie Pod Topolami i też polecam, bardzo dobre jedzenie. A Grec zamiast dać reklamę na forum to właściciel/ ka wypisuje i reklamuje swój magiczny wystrój, ale gdzie oni posadzą tam np. 30 osób i gdzie ludzie auta zostawią, chyba na Mc Donald ;-). Dania polskie w greckiej haha to nie zła grecka restauracja, tak jak i ryba po grecku jest daniem typowo greckim haha ;-) A profesjonalnie jest skorzystać z reklamy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz znalazł skuteczną terapię na koronawirusa, ale władze nie są zainteresowane

"Swojskie Jadło" na Nowogrodzkiej ;) Nie znam ceny, ale szczerze polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz znalazł skuteczną terapię na koronawirusa, ale władze nie są zainteresowane

.... o to to - ktyrykować lbui kadży ale nie kadży llbui być kytrywokany :-))

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz znalazł skuteczną terapię na koronawirusa, ale władze nie są zainteresowane

Widac ze sie znasz na koniach i moze nawet jezdzisz konno :)
Nie bylo Cie tam wiec nie wiesz jak sytuacja wygladala, nie chce w to brnac tylko powiedziec ze dla mnie prawda jest to co widze, a nie to co ktos opowiada...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz znalazł skuteczną terapię na koronawirusa, ale władze nie są zainteresowane

Witam
Zgubiono w niedziele (09.09.2012) około godziny 14, w okolicy ulicy Nowogrodzkiej klucze do fiata (typ scyzoryk). Klucze z charakterystycznym okrągłym srebrnym brelokiem.
Znalawce proszę o kontakt tom124@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz znalazł skuteczną terapię na koronawirusa, ale władze nie są zainteresowane

Polecam agroturystykę w GIEŁCZYNIE. NA ROZDROŻU.Cena przystępna jedzenie pyszne i świeże.Ogródek do zabaw dla dzieci zrobił furorę.Huśtali się nawet dorośli.Małe rowerki i samochodziki dla dzieci były ciągle zajęte dzieciaki przeszczęśliwe.Obsługa bardzo miła i dyskretna polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz znalazł skuteczną terapię na koronawirusa, ale władze nie są zainteresowane

Dzięki : )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz znalazł skuteczną terapię na koronawirusa, ale władze nie są zainteresowane

Również zauważyłem kilka razy jak jeżdżą na koniach przez środek lasu na tej wąskiej ścieżce po lewej stronie od Łomży , ludzie tyle miejsca jest w okolicy że można sobie gdzieś indziej pojeździć na tym koniu a nie pchać się w las co chodzi dużo ludzi i również spacerowiczów z psami i dziećmi na dodatek końskie odchody na ścieżce nie są również atrakcyjne , trochę myślenia mózgiem jeśli nic dalej nie dociera to zostawcie TO i jeździjcie tylko w ośrodku z instruktorem , a ja pamiętam jak kiedyś koń zaatakował psa (wiadomo jaki sposób) że ten podszedł do wiadra z wodą i chciał się napić , a pies ani nie szczekał ani nie był agresywny na dodatek uciekł a koń zgłupiał więc może jednak coś nie hallo ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz znalazł skuteczną terapię na koronawirusa, ale władze nie są zainteresowane

W dzisiejszych czasach to ja juz nie wiem jak normalnie "wyjść z inicjatywą" :)))) Chyba jestem z tego starszego pokolenia i dlatego tyle we mnie "konserwatyzmu" :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz znalazł skuteczną terapię na koronawirusa, ale władze nie są zainteresowane

@msialk - daj więcej informacji co to za aplikacja, czy i gdzie można ją potestować - jestem za lokalnym patriotyzmem, ale daj nam możliwość zrozumienia co to w ogóle za pomysł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz znalazł skuteczną terapię na koronawirusa, ale władze nie są zainteresowane

wiemy o tym, ilu juz z nas wyjechalo????? ilu wyjedzie???? wszedzie powiem wam lepiej niz w tym miescie. Siedziec i skomlec o pracę??? wydreptywac sciezki??? umawiac sie z panem dyr, poslem czy inna chplera i slyszec przykro mi???? nie, wole sprzatac czy opiekowac sie starsza osoba bo wiem ze mam szacunek, bo mam prace!!!! o czym zapomnieli wiielcy tego grodu czy panstwa. Ze inni ludzie tez chca zyc, jesc, maja tez oplaty, dzieci, I ze nie znajomosci swiadcza o tobie, ale to co potrafisz!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz znalazł skuteczną terapię na koronawirusa, ale władze nie są zainteresowane

MI nie przeszkadza ze ktos jedzie tam konno czy idzie z psem czy jedzie rowerem to jest publiczne i kazdy ma do tego prawo:) Wasze myslenie jest dziecinne jak dziecku cos nie pasuje to placze tak samo wy... konie wypad bo malpy z klatek ida na spacer...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz znalazł skuteczną terapię na koronawirusa, ale władze nie są zainteresowane

zauroczony po pierwsze to nie jestem kobieta (nie wiem po czym tak wywnioskowales), a po drugie jezdze konno. A po trzecie to nie zapominaj ze nikt tu nie jest anonimowy i nigdy nie wiesz z kim piszesz. Nie wiadomo kto siedzi po drugiej stronie, wiec nie oceniaj ze nigdy konia na oczy nie widzialem.! Nie zamierzam dalej dyskutowac, bo to do niczego nie prowadzi.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz znalazł skuteczną terapię na koronawirusa, ale władze nie są zainteresowane

Czy jakieś komisy w Łomży przyjmują Auta w Rozliczeniu ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz znalazł skuteczną terapię na koronawirusa, ale władze nie są zainteresowane

@zibo
...
To, codzieje się w Łomży, zakrawa na aferę. I to poważną. Doszło do tego, że miastem rządzą kmioty, panuje korupcja i nepotyzm. Urzędasyrobią, co chcą. Starosta powiatowy, wójt gminy Łomża - udają, że o niczym nie wiedzą. Muszą udawać, bo sami to stwarzają. Mają przydupasów typu jakiś podobno Bieniek(?) w pup, poobsadzali gdzie się dało na dobrze płatnych stanowiskach swoich ludzi. Sobiepaństwo w państwie.Jednak nie popadaj w zbyt wielki pesymizm. Ja myślę, że tam, w Łomży, musi się coś zmienić. Musi dojść do zadośćuczynienia krzywdom - Twojej i wielu, wielu innych. Jest tam do cholery chyba jakieś ABW. Prokuratura też. Tu chodzi przecież o zaufanie do państwa. Ponadto, o ile znam łomżan, ci na stołkach sami się wyżrą nawzajem. Ktoś komuś podpadnie. Poseł nie załatwi czegoś tam. Protegowany, bliski krewniak szefa pup znowu coś nakradnie albo zrobi burdę po pijanemu, itp., itd. Wezmą się za łby, aż pióra polecą. To chyba będzie najskuteczniejszy sposób na oczyszczenie Srodowiska. Nie wierzę osobiście, aby organa ścigania nie wiedziały o przekrętach tych tam ze starostwa czy innych agend. Polepszy się w końcu Musi być lepiej. Nie powinno się jednak znienawidzieć zwykłych ludzi, mieszkańców Łomży. Ci w przeważającej większości są porządni, uczciwi, asertywni. I tylko w nich nadzieja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz znalazł skuteczną terapię na koronawirusa, ale władze nie są zainteresowane

nie wiem,nie widziałem akcji,ale podejrzewam,że ów pies przestraszył konia,a ten w sobie jedynie znany sposób próbował się bronić przed atakiem bestyi.doszło do kolizji podkowy kierowanej przez konia z właścicielem,który kierawał psem.sytuacja została opanowana dopiero po paru sekundach:-),na podstawie wiedzy jaką dysponuję moge powiedzieć,iż żadne ze zwierząt nie ucierpiało w skutek tych wydarzeń.
zalecałbym większą ostrożność kierowcy konia,jak i używanie wyobraźni kierowcy psa.brawura gubi kierowców,a i pojazdów szkoda;-)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz znalazł skuteczną terapię na koronawirusa, ale władze nie są zainteresowane

a na budowe,do łopat!trzeba nasz Kraj z ruin odbudować.tylko by za biurkiem siedzieli,a robić nie ma komu!
Dostaniesz się tam i swoją rodzinke Będziesz pchać "po znajomości".W starostwie już sie nachapali,więc nadzieja w tym,że teraz potrzebują mniej,a więcej uważają co robią,żeby stanowisk nie stracić;-(

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz znalazł skuteczną terapię na koronawirusa, ale władze nie są zainteresowane

no dobra wiecej nie będę :) zapomniałam, że to "męski" temat forum :) znikam lepiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org