sobota, 19 października 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
a to dla dedykuje wszystkim pisowskim aparatczykom i ich fanatykom !!!!!!!!!!!!!

W CTO kolo blaszaka :)

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a to dla dedykuje wszystkim pisowskim aparatczykom i ich fanatykom !!!!!!!!!!!!!

Przejdz się do Media Markt,mają tam duży wybór.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a to dla dedykuje wszystkim pisowskim aparatczykom i ich fanatykom !!!!!!!!!!!!!

WŁAŚNIE PRZED CHWILĄ PORTFEL ZOSTAŁ ODDANY PRZEZ TĘ PANIĄ !!!!!!!!! Bardzo Pani DZIĘKUJMY za uczciwość, wszystkiego co najlepsze życzymy Pani -wierzę, że dobro Pani omijać nie będzie- dobrze wiedzieć, że istnieją tacy ludzie - mam nadzieję, że i Państwo uwierzycie w dobro ludzi. Dziękuję Pani pięknie, pozdrawiam i dziękuje tutejszym odpowiedziom na temat, bo miłe były :) Pozdrawiam !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a to dla dedykuje wszystkim pisowskim aparatczykom i ich fanatykom !!!!!!!!!!!!!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a to dla dedykuje wszystkim pisowskim aparatczykom i ich fanatykom !!!!!!!!!!!!!

Trzymamy kciuki za Adamka zaraz start

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a to dla dedykuje wszystkim pisowskim aparatczykom i ich fanatykom !!!!!!!!!!!!!

no to super sprawa zakonczona pozytywnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a to dla dedykuje wszystkim pisowskim aparatczykom i ich fanatykom !!!!!!!!!!!!!

na ence ma być transmisja. Ja osobiście wszystkie PPV oglądam na weeb tv. Co prawda płatne, ale za 15 zeta miesięcznie mam full pakiet przez HBO, C+ po discovery i inne często w HD. Jak chcesz przyjacielu obejrzeć walkę to możesz też ykupić na próbę za 3 zeta na 24h. pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a to dla dedykuje wszystkim pisowskim aparatczykom i ich fanatykom !!!!!!!!!!!!!

ja myślałam ze to w tv będzie..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a to dla dedykuje wszystkim pisowskim aparatczykom i ich fanatykom !!!!!!!!!!!!!

tak, bedzie w tv... tylko zaplac 40 zlotych :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org