sobota, 19 października 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kogo ten Rychu wystrugał..?

samogon musi być MOCNY I JAK PODPALASZ PAPIEROSA I GASISZ ZAPAŁKĘ WYDMUCHEM Z UST ,TO POWINIENEŚ ZIAĆ OGNIEM , NO I RANO NIE POWINIENEŚ MIEĆ KACA HMMMM , TYLKO SZKLANKĘ WODY NO I DALEJ PIJANY .....
apropo Kiermusianki .... - to SZAJS ;)


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kogo ten Rychu wystrugał..?

Dziś o godzinie 10. 20 został zgubiony portfel ze sporą ilością gotówki. Miało to miejsce przed sklepem spożywczym ALex (przy zakł. fryzjerskim ELFRYZ). Poszkodowaną jest moja mama. Zgłosiłyśmy sprawę na policji, jednak by przyspieszyć sprawę skorzystałyśmy z monitoringów pobliskich sklepów, z których jasno i ewidentnie jest widoczna osoba, która podnosi portfel. Jest to kobieta o blond (pasemkach) włosach ubrana w dłuższe ciemne kozaki. Liczymy na to, iż Pani zgłosi się do nas przed policją co ułatwi pracę zarówno policji, a nam oszczędzi nerwów, gdyż jest to dla nas naprawdę spora kwota, toteż podaję numer telefonu by mogła sie Pani z nami skontaktować : 500665756. Gwarantujemy Pani nagrodę. Bardzo prosimy o kontakt. Liczymy na Pani uczciwość.

Marta.

(proszę nie pisać zbędnych komentarzy)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kogo ten Rychu wystrugał..?

martuchnam,a po co się w ogóle tłumaczysz??To co ktoś sobie myśli miej głęboko w d..ie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kogo ten Rychu wystrugał..?

Tenere XT660Z, ale czasami śmiga nią braciak albo tata ;) Bo wszyscy motocyklowi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kogo ten Rychu wystrugał..?

Zenit zgodna tylko wtedy gdy ktos naprawde ma racje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kogo ten Rychu wystrugał..?

ja sie nie tlumacze..wkuuurwia mnie tylko jak polmozgi pokroju robica itp wpier...a swoje 3 grosze do tematow o ktorych nie maja zielonego pojecia a ich jedynym zajeciem jest siedzenie na tym jebaaanym forum i pieprzenie glupot..TROLLEEEEEEEEEEEEEEE to sie tak nazywa..powinno sie to leczyc u psychiatry

ktośiek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kogo ten Rychu wystrugał..?

Autor: martuchnam (---.play-internet.pl)
JEDNAK MASZ COŚ POD DEKLEM NIE TAK ....
ŻAL MI TAKICH LUDZI JAK TY .. HMMMMM
chyba czegoś ci brak w łóżku co ????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kogo ten Rychu wystrugał..?

Nie rozumiem, dlaczego tam nie ma kamer... ; / Tyle ludzi tam się bawi, a 0 bezpieczeństwa



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kogo ten Rychu wystrugał..?

Autor: martuchnam (---.play-internet.pl) pomogła hmmmmmmm
MEDIUM .... ;)

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kogo ten Rychu wystrugał..?

*Sun* ja posiadam Suzuki Marauder VZ 800 ;)


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kogo ten Rychu wystrugał..?

Teraz rodzice nie wychowują dzieci.To dzieci wychowują rodziców i są na kazde ich skinienie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org