czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
zacna rodzina zacnego księdza protestuje

Masakra...

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zacna rodzina zacnego księdza protestuje

Dla mnie ostatnio takim filmem jest francuska produkcja "Nietykalni".
http://www.filmweb.pl/film/Nietykalni-2011-583390
Pewnie już oglądałaś, ale jeśli przez przypadek nie, to gorąco polecam!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zacna rodzina zacnego księdza protestuje

Załóż spór na allegro,że aukcja zakłamana,a w między czasie odeślij tel.na jej adres--oczywiście priorytetem,aby dotarł.Obecnie jestem na etapie prowadzenia sporu z babką,która wcisnęła mi chłam.Wystawiła buty--nowe,ale jakby 2 lewe.Odesłałam informując ją o tym,no i nie chce zwrócić pieniędzy.Spór trwa,a ja nie ustępuję,bo jest jeszcze później porada prawna,ona po nierozstrzygniętym sp[orze otrzymuje upomnienie,a trzy takie następuje blokada.Nie odpuszczaj.To Twoje pieniądze,a aukcja niezgodna z prawdą.Jak chcesz napisz do mnie na e-mail,albo gg 1557073 Pomogę Ci-;)





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zacna rodzina zacnego księdza protestuje

Nie ważne jaką szkołę się kończy ale jakie umiejętności posiadasz. W tych renomowanych uczelniach magisterskich jest jedna wielka chała. Wykładowcy to z tzw najwyższej półki ale na zajęcia nie przychodzą więc po co ich zatrudniać? Często się tak przecież zdarza na PWSiP w Łomży. Pewnie mają swoje powody. No cóż. Agrobiznes czy jański to bardzo dobre szkoły tylko PR może mają słabszy. Nie mam nic przeciwko temu żeby zatrudniać rodzinę niż kogoś z ulicy pod warunkiem że ten ktoś z rodziny posiada wiedzę. Ta osoba z rodziny także chce pracować. W większych aglomeracjach sposób rekrutacji przez polecenie jest powszechnie znany i nawet oficjalnie stosowany. Nic jeszcze nie wiemy o umiejętnościach osoby która założyła tą dyskusję. Zawsze może odwołać się do sądu. Posiada taką możliwość jeśli stwierdzi że konkurs został przeprowadzony źle z naruszeniem prawa.
Nie oceniajcie za wcześnie!


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zacna rodzina zacnego księdza protestuje

?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zacna rodzina zacnego księdza protestuje

wnoszę o to,wnosze o tamto...a tu co?sejm,czy senat?takie projekty...jeb....ty oszołom.Sam sie ućpał i chce poczytać ilu to jest ludzi na forum mających styczność.
a przykład Holandii jest już nieaktualny,choć wciąż pozostaje ona mekką dla "jaraczy na potęgę".



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zacna rodzina zacnego księdza protestuje

Polecam lasy między Kalinowem i Drozdowem ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zacna rodzina zacnego księdza protestuje

Ale nikt tu nie mówi o umiejętnościach tylko o załatwianiu pracy znajomym. Zwykły "szarak", który nie ma "pleców" nie ma co liczyć na pracę w Łomży w pacówce publicznej. Tu chodzi o zwykłą sprawiedliwość i równe traktowanie ludzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zacna rodzina zacnego księdza protestuje

Zeniu, ale w każdej instytucji tak jest... Tatuś na wysokim stanowisku najpierw musi "obsadzić" swoją rodzinę (dzieci ich mężów/żony), a Ty cóż. Dla Ciebie może nawet nie być pieniędzy na rozmaite aktywizacje zawodowe, a dla nich zawsze się znajdą, mimo, że oni nie narzekają na brak pieniędzy, ale takim to zawsze mało i oni nigdy nie mają "znajomości" i Ci pomóc niestety nie mogą :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zacna rodzina zacnego księdza protestuje

Bank na twoim zapewne;p

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zacna rodzina zacnego księdza protestuje

Zenia, ale tak jest we wszystkich instytucjach. Wysoko postawiony ojciec musi najpierw „zaopiekować się” swoją rodziną, do której zaliczają się dzieci jego małżonków. Jak o tobie? Choć nie narzekają na brak pieniędzy, to nigdy im nie wystarczy, nigdy nie mają „wiedzy” i niestety nie są w stanie Ci pomóc. Dla Ciebie może nie wystarczyć nawet pieniędzy na Retro Bowl College różne zajęcia zawodowe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org