niedziela, 20 października 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
oświadczenie historyków z Uniwersytetu Warszawskiego w sprawie błyskawicy

Na początku Kama napisała, że chodzi jej o sprawiedliwość. Opuszczając męża skrzywdzisz dzieci a mam wrażenie po paru pierwszych zdaniach, które napisałaś, że chyba Ci na nim nie zależy i tylko na tą zdradę czekałaś, żeby pozbyć się męża. Kochana, niejedno w życiu widziałam i przeżyłam. Zostając sama bez męża zostaniesz sama na całe życie. Powodzenia w szukaniu wiernego partnera. Przyczyna musiała być i sięgnij głęboko w przeszłość i przeanalizuj wasze wspólne życie. Nie wyobrażasz sobie jaką tragedią jest dla dzieci odejście taty. Nieważne kto będzie górą Ty czy on, wasze dzieci znajdą się w dołku. Przebacz mu, być może chciał się dowartościować. Przeczytaj książki Życie po zdradzie, Trzy głosy zdrady i Podziemne życie mężczyzny a wiele zrozumiesz. Przyrzekałaś na dobre i złe, chyba, że go nigdy nie kochałaś. Jak go kochasz i masz dzieci walcz, ale nie siłą i wyzwiskami tylko dobrocią. Posłuchaj rady doświadczonej mężatki a wygrasz. Z mieszkania nikt Cię nie wygoni, ale wyznaczy pokój i będziesz mieszkała w nim z mężem i kochanką męża. Na pewno żałuje tego co zrobił, albo tego, że nie robił tego bardziej dyskretnie. Kobiety są okropne włażą z butami w cudze małżeństwa jakby nie bały się jutra. Powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oświadczenie historyków z Uniwersytetu Warszawskiego w sprawie błyskawicy

Jeżeli kupił mieszkanie z darowizny od rodziny itp. to nie masz do niego praw, nawet jeśli zostało nabyte w trakcie małżeństwa.
Jeśli masz dowody że Cię zdradził , zakładaj sprawę z orzeczeniem winy, wtedy Tobie i dzieciom należą się alimenty,.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oświadczenie historyków z Uniwersytetu Warszawskiego w sprawie błyskawicy

Oddam szafę ok 3-3,5m, 6 drzwi z lustrami biała.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oświadczenie historyków z Uniwersytetu Warszawskiego w sprawie błyskawicy

Witam, orientuje się może ktoś kiedy będą rozliczenia za ogrzewanie w spółdzielni Perspektywa???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oświadczenie historyków z Uniwersytetu Warszawskiego w sprawie błyskawicy

Idea tego przejazdu jest zwrocenie uwagi wladz miasta na budowe infrastruktury i przede wszystkim danie do myslenia kierowcom ktorzy nie szanuja rowerzystow.

Jestem jak najbardziej za bo sam jezdze.

Jednak w tym miejscu chcialbym uczulic wszystkcih rowerzystow na bycie fer na drodze. Otoz...

1. Jak jedziesz jezdnia masz przed soba czerwone swiatlo i kilka samochodow to nie omijaj ich z prawej strony! Oni i tak cie wyprzedza a stwarzasz niebezpieczenstwo.
Zajmij nawet caly pas na czas przejazdu przez krzyzowke.

2. Jak jadac obracasz sie do tylu i nie potrafisz zrobic tego bez jednoczesnego skrecania kierownica to zamontuj sobie lusterko!

3. Nie wlaczaj sie do ruchu bez sygnalizacji.

4. Nie zjezdzaj nagle i bez obejrzenia sie z chodnika na jezdnie bo w chodniku jest dziura.

5. Rzecz jasna - stosuj sie do wszystkich przepisow.

6. Rower oswietlony! Kask - jak sobie zyczysz ;)

Jezeli bedziesz takim profilem rowerzysty a ktos bedzie trabil wymachiwal rekami itp... to wtedy z czystym sumieniem mozesz mu pokazac srodkowy palec majac go w dup... :)

Niekiedy jakis kierowca gotow sie bic bo nie mogl wyprzedzic rowerzysty i stracil pol minuty. Szkoda ze wtedy nie jechal ciagnik - jeszcze wolniej i szerzej - ALBO MASA KRYTYCZNA ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oświadczenie historyków z Uniwersytetu Warszawskiego w sprawie błyskawicy

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oświadczenie historyków z Uniwersytetu Warszawskiego w sprawie błyskawicy

Mniejszy dlatego tak napisałam bo za swoją wierność odpłacił mi swoją niewiernością...więc czy warto..?
A czy wina leży po obu stronach w takiej sytuacji to nie powiedziałabym..co zrobić jak żony po pewnym czasie się nudzą i faceci szukają nowych rozrywek...? teraz coraz częściej tak jest...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oświadczenie historyków z Uniwersytetu Warszawskiego w sprawie błyskawicy

to sie ciesz że nie musisz tyłka ruszac i sama poginać na spokojną

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oświadczenie historyków z Uniwersytetu Warszawskiego w sprawie błyskawicy

i h*j h0j

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oświadczenie historyków z Uniwersytetu Warszawskiego w sprawie błyskawicy

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oświadczenie historyków z Uniwersytetu Warszawskiego w sprawie błyskawicy

ja co innego widziałem skąd takie opinie ? jest muza jest klimacik wiec czemu się nie bawić ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oświadczenie historyków z Uniwersytetu Warszawskiego w sprawie błyskawicy

nagroda za pomoc w odnalezieniu pieska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oświadczenie historyków z Uniwersytetu Warszawskiego w sprawie błyskawicy

Dzwoń pod nr. 2160-335 i tam otrzymasz wszelką informację:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oświadczenie historyków z Uniwersytetu Warszawskiego w sprawie błyskawicy

chyba turniej o puchar

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org