czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
hej pisowscy gdzie są respiratory???????

podobno do 12 mieli się z tym uporać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hej pisowscy gdzie są respiratory???????

Podobno ale zobaczymy jak to będzie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hej pisowscy gdzie są respiratory???????

napisalem do ciebie na gg czekam na odp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hej pisowscy gdzie są respiratory???????

Nie przesadzalbym z ta krytyka naszej "infrastruktury rowerowej", bo uwazam, ze nie jest tak tragicznie. Z pewnoscia konstruktywna krytyka bedzie tu przydatna, chocby z racji na zwrocenie uwagi komu trzeba na to, zeby nie robic takich wystajacych kraweznikow (ktorych na dobra sprawe nie kojarze, a troche po tym miescie jezdze), czy zeby zrobic te poziome znaki informujace o tym ze znajdujemy sie na sciezce rowerowej. Pare tygodni temu mialem taka sytuacje, ze starsza kobieta szla sobie po jednej polowie chodnika i widze z daleka ze jakos nawet specjalnie schodzi w moim kierunku i tak wyczulem, ze chyba jej chodzi o to ze jade po czesci dla pieszych. Niemniej wyminalem ja z prawej strony, jak nakazuja warunki ruchu drogowego ;) Pani jednak nie mogla sie obyc bez jakiegos gestu ręką, okazujacego zniecierpliwienie... A wszystko po to, ze nie wiedzialem po czym tak naprawde jade. Dla mnie ogolnie te oznaczenia sa zbedne, bo chodnik ze sciezka rowerowa jest na tyle szeroki, ze mozna sie bez klopotu wyminac. Ludziom jednak takie szczegoly ewidentnie przeszkadzaja i musza miec czarno na bialym pokazane, ktoredy nalezy isc ;)
W piatek o 18 ja rowniez zobowiazuje sie byc na 100% ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hej pisowscy gdzie są respiratory???????

"Trzeba dazyc do uspokajania ruchu na drodze", to dosc ENIGMATYCZNIE powiedziane :D Tu juz raczej nie chodzi o infrastrukture i inzynierow, ale o rozum kierowcow ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hej pisowscy gdzie są respiratory???????

Kiermusy w każdą pierwszą niedzielę miesiąca
czasami w Nowogrodze na rynku w soboty coś można znaleść

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org