piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Totalne parcie platfusa na koryto.

EEE tam ja to jutro dopiero będę miała spacerek 13 km na przystanek spokojnie godzinka truchcikiem oszczędzam więc sił xD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalne parcie platfusa na koryto.

żebyś tak pilnie roboty szukał jak tej dziewczyny to by było dobrze. Kto weźmie takiego nieroba? Byś się chociaż nie przyznawał, że w urzędzie pracy ją widziałeś:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalne parcie platfusa na koryto.

Tato gdzie poznałeś mamę? W zatrudniaku :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalne parcie platfusa na koryto.

witam, znalazłam dziś pęk kluczy w Nowogrodzie w okolicy czołgu. Klucze są już podrdzewiałe więc leżą jakiś czas.
Przy kluczach jest breloczek w kształcie tablicy rejestracyjnej samochodu, gdzie zamiast rejestracji jest imię męskie.
czyje klucze ten będzie wiedział...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalne parcie platfusa na koryto.

a czemu nie tu Tomek290?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalne parcie platfusa na koryto.

hot chocolate... "Jak łysy na suchary" made my day :D To będzie teraz jedno z moich ulubionych powiedzeń :)

Widziałem, że kilka osób pisało się na rowery - ja jestem chętny, a jeśli spacery, to w zasadzie tylko na geocaching ;) Tylko kurde nie wiem jak tu się ugadywać na jakieś rowery, bo chyba nie ma wiadomości prywatnych :/ Tak więc zaryzykuję i podam chyba gg: 6923267 (nie wiem czy dane tam jakieś są, ale mam (prawie :P) 24 lata, jeśli to ma jakieś znaczenie - bo jeździć mogę z kimkolwiek :) ).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalne parcie platfusa na koryto.

Gdzie w łomży i ile kosztuje zdjecie simlocka w takim tel. z góry dziekuje

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalne parcie platfusa na koryto.

to było na krótkiej i już od wielu wielu lat tego komisu nie ma...

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalne parcie platfusa na koryto.

http://nasygnale.pl/kat,1025341,title,Makabryczne-odkrycie-w-Lomzy,wid,14548076,wiadomosc.html
Czy ktoś wie na jakiej ulicy na południu doszło do tej tragedii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalne parcie platfusa na koryto.

piesek został porzucony (nie przeze mnie ) - ja szukam mu właściciela...dla mnie też jest to głupota żeby młodego psa wyrzucić z domu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalne parcie platfusa na koryto.

na czole jest ok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalne parcie platfusa na koryto.

Nie wiem ile sam przegląd ja płacę 80zł za leczenie zębów dziecka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalne parcie platfusa na koryto.

Po trzech tygodniach od ostatniej wypowiedzi zaczęło się coś dziać między Nami. Wróciliśmy do siebie. Stwierdziliśmy razem, że skoro potrafiliśmy pokonać tyle trudów razem to jesteśmy siebie warci. Mój Kochany wykazał się cierpliwością a ja chyba jeszcze większą. Kiedyś czytałam, że powrót po rozstaniu sprawia, że uczucie miłość jest zupełnie już inna. To prawda teraz dopiero wiem, co to znaczy Kochać. Jak go widziałam z inną to widziałam co tracę. Teraz jesteśmy razem bo honor został schowany do kieszeni a my na nowo odkrywamy siebie. To co poczułam jak wziął mnie za rękę to jak zachowanie od pierwszego wejrzenia.

JESTEŚMY ZNÓW RAZEM!!!!! WALCZCIE I WY KOCHANI O SIEBIE!!! ROZSTANIE TO DOPIERO POCZĄTEK TEGO CO RAZEM SIĘ JESZCZE ODKRYJE.

Dziękuję wszystkim za wspieranie Nas. Jesteście Kochani :-*

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org