czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dlaczego atakuja kościoły?

Rondo umawianie się na spacerek z nieznajomą to tak jakby randka w ciemno...:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego atakuja kościoły?

Oj tam, właśnie wypalił, tylko my zostaliśmy w domach :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego atakuja kościoły?

zapomniał dodać, że do koperty połowę trzeba dołożyć :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego atakuja kościoły?

RRRrrrr! (z polskim dubbingiem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego atakuja kościoły?

Wycieczka do Łomży? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego atakuja kościoły?

musicie rozróżnic dwie sprawy: kurs i nauki przedmałżeńskie to dwie różne rzeczy. jeden prowadzi ksiądz a drugi pani " o tych sprawach" który trwa 3 spotkania, a w rzeczywistości jedno które trwa z godzinke czasu. słyszałem że w białymstoku ma byc weekendowy kurs przedmałżeński z obiadem, koszt około 120 zł jeśli dobrze pamiętam, wpisz w google i na pewno znajdziesz.powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego atakuja kościoły?

termin pierwszego spotkania dopiero 29 września ale chętnych proszę o kontakt pod wyżej podany nr telefonu lub na mój e-mail: podroz1@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego atakuja kościoły?

ja z czystym sumieniem jako kamerzyste moge polecic adama zebrowskiego z lomzy (warto o tym pomyslec szczegolnie jesli wesele jest duze,bo jest mozliwosc nagrania na 2kamery i ujęcia sa wowczas rewelacyjne.choc krecac na 1 tez swietnie sobie radzi). razem z panem chaberkiem (od zdjec) tworza swietny duet, sami mowili,ze pracowali juz wspolnie na weselach,a zreszta widac to bylo w ich wspolpracy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego atakuja kościoły?

Bez przesady - 80 zł za 3-minutowe zajrzenie w buzię 1,5 rocznemu dziecku? Jeśli to 80 zł za leczenie zęba to owszem, ale nie za przegląd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego atakuja kościoły?

http://nasygnale.pl/kat,1025341,title,Makabryczne-odkrycie-w-Lomzy,wid,14548076,wiadomosc.html[url/]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego atakuja kościoły?

Allegro to syf i złodziejstwo nie warto ani kupować ani sprzedawać chyba że jakiś przekręt zrobić ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org