piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Co, kolejna zorganizowana i zaplanowana próba obalenia demokratycznie wybranego rządu?

Chodzi mi właśnie o jakieś przedszkole. Dlatego że nie mam żadnej opiekunki a wiadomo że nie każdemu można zaufać a druga sprawa że nie każdemu się zechce siedzieć 2h dziennie bo wiadomo że pieniędzy dużych z tego nie będzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co, kolejna zorganizowana i zaplanowana próba obalenia demokratycznie wybranego rządu?

Tak, księżniczką zza góry Bony i lasku Jednaczewskiego :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co, kolejna zorganizowana i zaplanowana próba obalenia demokratycznie wybranego rządu?

Przechadzając się po mojej wiosce spotkałam się z taką mizernotką. No aż się serce kraje, jak można tak zwierzę traktować..

http://imageshack.us/photo/my-images/607/sam1423n.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/198/sam1424r.jpg/

No ludzie jak "zwierzęta" :|

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co, kolejna zorganizowana i zaplanowana próba obalenia demokratycznie wybranego rządu?

oooo jesli chodzi parafie brunona to troszke wyjdzie..najdrozsza parafia w lomzy pod tym wzgledem na drugim miejscu plasuje sie katedra..wszedzie mowia co laska i wyjmuja cennik..

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co, kolejna zorganizowana i zaplanowana próba obalenia demokratycznie wybranego rządu?

Pryskane są inaczej by się nie ustojały i nie nabrały takich ładnych wyglądów ja na wsi sieje swoje nigdy takie nie były jak na plantacji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co, kolejna zorganizowana i zaplanowana próba obalenia demokratycznie wybranego rządu?

wszędzie remonty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co, kolejna zorganizowana i zaplanowana próba obalenia demokratycznie wybranego rządu?

przyjdzie jeden z drugim na siłownie z pod pach smród wali na km,i się dziwi że ktoś mu uwagę zwraca ,stęka sapie ,a póżniej zdziwiony ze uwage mu zwracjaja ,same osiłki bez wychowania którym nic nie pasuje by chcieli ćwiczyc ale nie pasują do otoczenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co, kolejna zorganizowana i zaplanowana próba obalenia demokratycznie wybranego rządu?

forevermore

to może takie pytanie..., gdzie są takie dziewczyny jak piszesz..,gdzie je można spotkać?

bo chyba nie w pubach czy dyskotekach? ,bo niestety tam jak dużo osób

zauważyło ciężko o taką osobę...,

a po za tym kilka dziewczyn napisało,że ciężko o fajnego normalnego

chłopaka,ale jak podałem gg to już nie nadążam odpisywać...

A na poważnie żadna się nie odezwała...

I już sam nie wiem ,czy Wy nie macie odwagi pierwsze się odezwać ,a może

jesteście inne niż pisałyście? hm...

To napiszę do mnie jakaś fajna i normalna na gg 25 808 597


są tu takie?hm..Piszecie ,że jesteście ,a czemu żadna się nie odezwie?:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co, kolejna zorganizowana i zaplanowana próba obalenia demokratycznie wybranego rządu?

tu jestem ; ) ha ha!





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co, kolejna zorganizowana i zaplanowana próba obalenia demokratycznie wybranego rządu?

normalna_ dziewczyna_1809

ale są takie dziewczyny -nie powiem ,że nie ale są niestety w większości

zajęte,a te co są wolne jakoś ciężko napotkać ...

Tak po 20-stce nie ma za dużo wolnych normalnych facetów tak jak i

dziewczyn,ale faceta jeszcze spotkasz takiego bardziej niż dziewczynę,bo

niektórzy faceci po 20-stce zaczynają normalnie myśleć - ale i to nie wszyscy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co, kolejna zorganizowana i zaplanowana próba obalenia demokratycznie wybranego rządu?

Drogie kobiety. Dużo sprzętu nie zawsze znaczy dobrze. Sprzęt ma być funkcjonalny i estetyczny.

Niestety zdarzają się tacy do których nie można podejść z powodu smrodu i wtedy interwencja jest wręcz konieczna.

Jeśli chodzi o sapanie i stękanie Basiulo to jest to coś normalnego. Jeden będzie sapał i krzyczał a drugi już nie. Sam swojego czasu ćwicząc bardzo intensywnie krzyczałem podczas serii.

Opinie są podzielone. Dla kobiet może jest w EWIE ok nie wiem bo nią nie jestem. Dla facetów którzy przychodzą poćwiczyć i wiedzą czego chcą stanowczo NIE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co, kolejna zorganizowana i zaplanowana próba obalenia demokratycznie wybranego rządu?

Doktor Jakubowska mówiła że już miewała młodszych pacjentów tak około roczku.
Wizyta 80zł moim zdaniem bardzo dobra dentystka.
Mogę podać numer telefonu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co, kolejna zorganizowana i zaplanowana próba obalenia demokratycznie wybranego rządu?

A jaka przyczyna decyzji o rozstaniu z pupilem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org