piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
***** ***

Witam,

W przyszłym roku biorę ślub w parafii św. Brunona. Jeżeli ktoś miał ślub w tym Kościele, to proszę napiszcie ile płaciliście dla księdza, organisty i kościelnego. Nikt z moich znajomych ani rodziny nie brał ślubu w tym Kościele, więc nawet nie mam się kogo podpytać, a chciałabym się zorientować tak mniej więcej, aby jakiejś gafy nie popełnić.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ***** ***

Co za plaga z tymi poszukiwaniami...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ***** ***

za miesiąc na podpisaniu listy bezrobotnych może ją spotkasz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ***** ***

irmina
wiadomo,to nie twoja zamiejska parafia,w której *najgorsze rzeczy*z ambony wykrzyczą,bo nie dałaś komu trzeba i jak,bądź ile trzeba...skoro nie Masz nic do powiedzenia w temacie to Sklej wary na wieki wieków...



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ***** ***

w sumie też racja tylko cudem musiałbym trafić że o tej samej godzinie będzie co dziś więc jeżeli to czytasz odezwij się jakoś może akurat będę miał szczęście i przeczyta że ktoś jej szuka wiem przy którym stoisku sie rejestrowała ale dane są chronione

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ***** ***

Ciekawi mnie co pani zakładająca temat chciała tym uzyskać i co sama sobą reprezentuje. Nie sztuką jest chodzić z zadartym nosem i głową w chmurach.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ***** ***

no niestety mam nadzieję że może zdarzy się cud a może czyjaś siostra lub ktoś z rodziny wiecie że dziś np ta fajna dziewczyna miała tam pójść i tym tropem da radę ją odszukać między 10 a 10 30 była na 1piętrze w kolejce do pośrednictwa pracy z tego co pamiętam stanowisko13lub14



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ***** ***

to bardzo dobrze ,bo stekać można przy gnoju

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org