piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Runa Sieg – od nazizmu do feminizmu

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Runa Sieg – od nazizmu do feminizmu

Nie polecam łomżynskich ortodontów do bardziej skomplikowanych przypadków. Mi chcieli wyrwać 4 stałe zdrowe zeby.
Wiele osob leczy sie w B-stoku u Pani Szarmach i serdecznie polecam. Łomża mi tego nie naprawiła, a nosiłam dwa razy aparat (nie wymienię nazwiska orto, ale wy to już zrobiliscie wyzej) i dopiero p. Szarmach naprawiła problem. A bawiłam sie w to wszystko przez kilka lat przez błędy i nieumiejetnosc łomżynskich orto. Dziękuję bardzo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Runa Sieg – od nazizmu do feminizmu

Jeeeeeeeeeeeesssssssuuuuuuuuuuuu
Ogrzebać, tak zadawniomy temat, aby zrobic fotkę do legitki ???????

Ha, ha ha

Obroty w zakładzie spadły ??? Reklama ??????

Jak chcesz być szczęśliwym posiadaczem legitki, to nie szukaj gdzie taniej, tylko gdzie najlepiej :)))))) Z szacunkiem dla własnego wizerunku.

Aha
a w Foto Gabsie, w Foto Gabsie, w Foto Gabsie to, to ,to, hmmmmmmmmmmm
nie zawsze im wychodzą zdjęcia do legitki, bywa tak, ze zamiast twarzy jest od pasa w dół, przestrzegam golasów- lepiej nie robić. :)))))

123456789 - a doopsko najlepiej goli się szkłem - pamietaj !!!!!

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Runa Sieg – od nazizmu do feminizmu

Ja tez polecam, rok temu zdjęła mi aparat stały, teraz nosze ten wyjmowany i ząbki ani trochę mi się nie przesunęły. Jestem bardzo zadowolona, inny ortodonta chciał mi usunąć 4 stałe zęby a p. Gocłowska żadnego nie usuwała. Ja 4 lata temu płaciłam za górę i za dół 2400zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org