czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nie wierzylem ale to staje sie faktem...

trzeba zerknąć gdzie SM rozstawi *aparat*,potem tylko obróbka wedle uznania,tani nie są...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzylem ale to staje sie faktem...

4feeter
Odpowiem ci na twoje pytanie
40+ Vat w Łomzy to tylko w Qube.
W Łomzy jest duzo dyskotek dla młodzieży, ale dla średniego wieku to tylko
Qube (w soboty).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzylem ale to staje sie faktem...

hej. jak się macie?



http://www.youtube.com/watch?v=zZlYif-Z3YU


miłego dnia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzylem ale to staje sie faktem...

Witam
Potrzebuje informacji: gdzie mogę w Łomży zakupić lub tez wypożyczyć 2 kule rehabilitacyjne,klasyczne potrzebuję je na miesiąc i proszę tez o informację w jakiej cenie.
dziękuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzylem ale to staje sie faktem...

Tak,niestety pracowałem tam,kierowniczek jak mówisz przygłaskany w okularach,mózg też mu chyba natura przygłaskała. Nigdzie nie chcieli go w Łomży do pracy,tylko tu naiwny go zatrudnił i żeby się utrzymać to codziennie wymyśla innowacje na ludziach,wymyśla historyjki dla szefa,żeby pokazać,że coś robi,a w efekcie firma schodzi na psy. Zabieranie pieniędzy na poczet strat to też prawda i cała reszta...przykre,bo kiedyś ta firma była zupełnie inna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzylem ale to staje sie faktem...

Byłam kilka dni temu- istny wysyp grzybów. Podgrzybki, kurki, miodówki. Borowików trochę mniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzylem ale to staje sie faktem...

spacjaS - sa fajne dziewczyny tylko meżczyzni ich nie zauwazaja bo widza tylko te" lalki barbie" ktore w wiekszosci sa puste i bez serca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzylem ale to staje sie faktem...

Moża ona jest wampirem i zawsze wygląda młodo;P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzylem ale to staje sie faktem...

A z resztą MAruder od prowokowania tutaj to jesteś TY.
Spacja Marudzisz coś:P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzylem ale to staje sie faktem...

Lubię ,,Czystą Krew":)


Może sie skuszę na wampirzycę ? :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzylem ale to staje sie faktem...

na kazańskiej i na hipokratesa, własnie kupiłam 3 dni temu, 30 zł za sztukę ale sa i tańsze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzylem ale to staje sie faktem...

jakiś czas temu siostrze zdjęła aparat i ma w końcu proste zęby ;))))
a tak poważnie to raczej spoko i nie trzeba dojeżdżać do białego, bo w łomży tez sa ludzie,którzy sobie radzą - a jesli chodzi o cenę to trochę taniej niż u pana Cwaliny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzylem ale to staje sie faktem...

Jak to w Łomży wyzysk za grosze i nic więcej!
To już prawie miesiąc jak się wyprowadziłem.

Pozdrawiam wszystkich Łomżyniaków!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzylem ale to staje sie faktem...

Omania dokladnie :) dzisiejsza młodzież... a szkoda nawet gadać... "czerwony samochód kombi" hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzylem ale to staje sie faktem...

Robciu,to jak Ci ściska to cicho siedź!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzylem ale to staje sie faktem...

http://live.breakbeat.co.uk/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzylem ale to staje sie faktem...

Daj sobie spokój z takimi PRACODAWCAMI .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzylem ale to staje sie faktem...

Witam mam pytanie czy ktoś wybiera sie w trasę dnia 31.08.2012(piątek) po 16 ŁOMŻA-CIECHANÓW chodzi mi o zabranie się ....pozdrawiam tel.692031201

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzylem ale to staje sie faktem...

Zakładałam aparat u Gocławskiej 7 lat temu. Cena za dół lub górę 1300zł. bądź 1600 zł. Polecam babkę bo zna się na rzeczy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzylem ale to staje sie faktem...

maruda - nie zapadłam sie pod ziemię:):) hehe jestem ;p nie zawsze można sobie pozwolić na siedzenie przed komputerem:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzylem ale to staje sie faktem...

??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzylem ale to staje sie faktem...

jak wyzej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzylem ale to staje sie faktem...

Zadzwon do niego i spytaj sie kiedy odda ci kase ,nagraj go na dyktafon .
wyslij sms z żadaniem oddania należnej ci kasy,
i znajdz ze 2 świadków którzy potwierdza ze pracowałes u niego na czarno .
zgłos to do sądu pracy i czekaj na wyrok
proste jaK DRUT czym tu sie głowic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzylem ale to staje sie faktem...

forevermore

Dobrze napisałaś prawie wszyscy fajni faceci po 20-stce są zajęci ,
ale czy są normalne porządne ,szanujące się dziewczyny po 20-stce jeszcze wolne?,czy od 20 -stu?:)
Sadzę ,że już z tym gorzej…,bo facetów jak sądzę jeszcze jest więcej tych normalnych i wolnych, co prawda niektórzy faceci dopiero po 20-stce powoli normalnieją…


Klara25

- nie wrzucaj wszystkich facetów do jednego worka ,bo nie wszyscy tacy są ,co prawda większość , ale na pewno nie więcej niż dziewczyn, bo dziś dziewczyny są gorsze od facetów w większości..


normalna_ dziewczyna_1809

,a Ty ile masz lat? ,że uważasz ,że tych normalnych jest tylko garstka?
i zależy o jakim wieku facetów piszesz? hm..
A po wypowiedziach osób na tym forum to nic się nie wywnioskuję ,bo każdy ładnie tu piszę z tego z co zauważyłem ,żeby upodobać się właścicielce postu hot chocolate :)


A jak któraś jest wolna i fajna i uważa się za normalną niech napiszę na gg ,lepiej popisać prywatnie jak to hot chocolate uczyniła ,a nie narzekać i pisać ,że nie ma normalnych facetów i dziewczyn,

Jeśli są takie na prawdę to niech napiszą do mnie na gg 25 808 597 (nawet jak nie widoczny)odpiszę jak będę

uważam,że jestem fajny i normalny,ale to nie mnie oceniać:)

są gusta i guściki jeden woli białe , a drugi czarne:)

,ideałów przecież nie ma.....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzylem ale to staje sie faktem...

Tak... Aleja Legionów - 41 .Joga od września .Zapisać się można ( jeśli miejsca) pod nr, tel.792711531

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzylem ale to staje sie faktem...

Nagranie audio(ani też video) to nie jest żaden dowód w prawie polskim i właściwie chyba wszędzie(przynajmniej gdzie prawo istnieje). Oskarżony zawsze może powiedzieć,ze to nie on i tego nie udowodnisz,bez świadków.Co do świadków to Ci co pracują raczej nie pójdą ,,na współpracę'',chyba,że już nie pracują...Sąd pracy,jak tu ktoś zauważył wyżej zajmuje się co najmniej umowami cywilno-prawnymi(o dzieło,zlecenie),a nie ustnymi zawarciami umów,bo tu też musisz mieć świadka,bo jak nie to jest jeden na jeden i jest lipa(nie ma przewagi). Możesz mu świnie podłożyć(US,lub UP),ale raczej Ty na tym nie zarobisz,a gość jak jest ogarnięty,to nie straci...Moim zdaniem to najlepiej pogadaj z nim.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzylem ale to staje sie faktem...

E-mail:pannna@poczta.fm.
Napisz o co chodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzylem ale to staje sie faktem...

Mój kolega z Łomży pracowa, odradzał ;)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzylem ale to staje sie faktem...

ja znam siłownie Robson, chodzi tam mało osób, raczej tak rekreacyjnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzylem ale to staje sie faktem...

Słyszałem o tej siłowni od znajomych. Ale z tego co mi mówili to jest bardzo męska siłownia, raczej dla profesjonalistów.... Do tego chodzą tam kolesie ''mocno rozrosnięci'' :) Ja szukam czegoś ,żeby na spokojnie pomachać sobie hantelkami i pobiegać na bieżni.

Jeszcze jakies propozycje ? Ile kosztuje karnet w Robsonie ?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzylem ale to staje sie faktem...

nie rozrośnięci właśnie, tam chodzą raczej osoby które chcą trochę poćwiczyć, złapać kondycję, itp
;p
No chyba ze piszesz o właścicielu, to jest faktycznie rozrośnięty. Ale jest tam cisza spokój, chodzą tam raczej osoby, które po 8 godzinach w biurze chcą się zrelaksować

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzylem ale to staje sie faktem...

swego czasu przychodził chłopak, który się do wszystkich rzucał (192 cm wzrostu, z Południa chyba, jeździ granatową astrą g) podobno dobry znajomy właściciela, ale chyba się pokłocili bo Robson stracił przez niego wielu klientów i go pogonił:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzylem ale to staje sie faktem...

Jesli wg ciebie najlepszy znaczy najladniejszy to nie wiem.
A jesli masz 20$ do sprzedania to polataj po miescie,
moze w ktoryms trafisz na 1-zlotych przebitki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzylem ale to staje sie faktem...

Gdzie jest ta siłownia Robson?. Chodzę po siłowniach w Łomży, ale o Robsonie to jeszcze nie słyszałem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzylem ale to staje sie faktem...

widze ze jak na razie rozmawiamy o mordowniach bo nie oszukujmy sie ale w lomzy sa gora 2 silownie godne polecenia a reszta to dno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzylem ale to staje sie faktem...

W dalszym ciągu zapraszam zainteresowanych szkoleniem swoich pupili z licencjonowanym pozorantem i treserem Jarosławem Kujawskim, które rozpoczyna się w dniu 29 września na terenie Klubu Jeździeckiego "FORTECA" w Forcie II w Piątnicy k/Łomży Zapisywać się można pod niżej podanym nr. telefonu

Jarek : 793 795 331

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzylem ale to staje sie faktem...

Data: 28-08-12 09:51

***duchowych***

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzylem ale to staje sie faktem...

wracając do mojego ostatniego posu jeśli chodzi o film to jest 4 płytki a zdjęcia są na 2 płytkach fajna oprawa płytek jak i okładki

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzylem ale to staje sie faktem...

nasz rząd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzylem ale to staje sie faktem...

Czy ktoś ma jedno wolne miejsce do Gdańska w niedzielę wieczorem tj.2,09 lub pojadę własnym autem i mogę zabrać 2-3 osoby. tel 728-542-689

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzylem ale to staje sie faktem...

Na przeciwko wiezy cisnien to byl kiedys Fabik ale juz sie chyba nie zajmuje tym splajtowal i sie nie dodzwonisz bo tez probowalem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzylem ale to staje sie faktem...

http://kwejk.pl/obrazek/1384205
hit wakacji !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzylem ale to staje sie faktem...

irmina:
W Krzyżu zajęć nie prowadzi ksiądz, tylko bardzo miła Pani :)

Ogólnie polecam, było bardzo wesoło i życiowo :)
2 spotkania popołudniami, koszt chyba 40zł nie pamiętam dokładnie :)

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzylem ale to staje sie faktem...

u kapucynków to w ogóle wszystko przejdzie!najgorsze rzeczy zamiotą pod dywan!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzylem ale to staje sie faktem...

Klawisz ci się zaciął?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzylem ale to staje sie faktem...

Niestety ludzie posiadający takie cacka taniej nie wypożyczają. Nie ma cudów.


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzylem ale to staje sie faktem...

Siłownia EWA jak dla mnie bardzo słaba. Oceniając w skali szkolnej dał bym co najwyżej 3.

Sprzęt raczej kiepski. Kilka pozycji jest ok tak jak wyciąg 4-stanowiskowy czy maszyny jednofunkcyjne technogym ale podstawowe sprzęty niestety są bardzo amatorskie i nadają się do piwnicy co najwyżej a nawet i tam bym ich nie dał. Trener faktycznie lekko arogancki ale trenerka całkiem symptyczna. Ja osobiście nie polecam tej siłowni. Maszyny HES'a z poprzedniej epoki.

Sprzęt na wolne ciężary tj ławki mają niedopasowany rozstaw albo stojaki sa w miejscu chwytu albo są tak wąsko że przy zmienie obciążenia trzeba prosić kogoś o pomoc aby sztanga nie spadła ze stojaków.

Do tego sala fitness połączona z salą do ćwiczeń. Może to dla jednych minus dla drugich plus we mnie budzi mieszane uczucia choć ani grzeje ani ziembi.

Szatnie są ok. Jest natrysk. Wymagany jest ręcznik na treningu żeby nie brudzić tapicerki za co wielki plus dla higieny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzylem ale to staje sie faktem...

Jak szczerbaty na suchary mialo byc:D


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org