piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
JarKacz wyzwany na POjedynek

Aja go widziałem w ub czwartek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz wyzwany na POjedynek

zimna

wykrakałaś :-)

ale tak jak napisałem wcześniej jest tam miejsce w którym deszcz nam nic nie zrobi, będziemy pod dachem z pięknym widokiem na Łomżę :-)
zapraszam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz wyzwany na POjedynek

totalna glupota decydowac sie na cesarke bez powodu..dziewczyno zastanow sie troche..jak sie tak bardzo boisz porodu to sie zastanawiam co bedzie potem jak juz urodzisz...tez zatrudnisz kogos do opieki bo sie bedziesz bala?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz wyzwany na POjedynek

bardzo proszę o zbędne komentarze, to indywidualna sprawa każdej kobiety uszanujcie to. pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz wyzwany na POjedynek

tak jak kiedyś te 30 euro napiwku...

ktośiek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz wyzwany na POjedynek

Ja byłam w niedzielę u dentystki gdzieś koło blaszaka. Tam przy legionów. To była jedyna dentystka, która chciała mnie przyjąć w niedzielę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz wyzwany na POjedynek

Na słowackiego jest ten gabinet. Tu masz stronę, na której jest kontakt: http://www.lomza.centrumdemed.pl/index.php/191.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz wyzwany na POjedynek

Na Kazanskiej w lotku...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz wyzwany na POjedynek

u was akurat cesarka byla ze wzgledu na przedluzajacy sie porod..to oki..ale nie dla wlasnego widzimisie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz wyzwany na POjedynek

po to jest odkurzacz żeby sprzątać "ubytki"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz wyzwany na POjedynek

Szczerze odradzam!!!!!!Jak chcesz być poniżany przez niedowartościowanego kierowniczka,a na koniec zrobią z Ciebie złodzieja. Nikt,kto ma trochę rozumu i pojęcia już tam nie pracuje,bo zatrudnia młodych,którzy przytakują,bądź nie mają swojego zdania,bo takich kierowniczek toleruje,na dodatek po codziennych zjebkach na koniec miesiąca dostaje 1000zł,choć na początku kit Ci wciska,że dostaniesz więcej,masz się z tego cieszyć,bo pan i władca daje Ci pracę.Najgorsze jest to,że naiwny właściciel łyka kity kierowniczka.Choćbyś darł szaty,starał się jak nigdy dotąd,jak się nie poniżysz przy kierowniczku,to i tak Cię zgnębi,a potem postara się byś tam nie pracował. Jeśli ktoś jest w podbramkowej sytuacji,to tam idzie po czym między czasie szuka innej,bo nie da się wiązać z tą firmą dalekiej przyszłości. Jeśli masz jeszcze czas to trzymaj się z daleka od tej firmy,powie Ci to każdy kto tam pracował.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org