piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Polacy macie kasę? To biegnijcie do sklepu kupić sobie raka.

Nasz łomżyński sklep będzie w nowej lokalizacji - w nowo budowanej Galerii Handlowej Veneda. Planowane otwarcie Galerii to marzec 2013 i od tego czasu będziemy tam do Państwa usług.

Oczywiście przypominamy, że nasz białostocki oddział funkcjonuje bez zmian i możliwe jest np zamówienie gry z dostawą do domu. W większości przypadków koszt zamówionej u nas gry i to wraz z kosztami dostawy i tak jest o kilkanaście / kilkadziesiąt zł niższy w porównaniu do łomżyńskiej konkurencji.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z nami - dane kontaktowe znajdziecie Państwo na naszej stronie playergames.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy macie kasę? To biegnijcie do sklepu kupić sobie raka.

WITAM szukam osoby która by miała na oddanie psiaka typu maltańczyk york shitsu może być dorosły jak i szczenie koniecznie musi być to mały pupilek bo mieszkam w bloku więc duży odpada prosze o propozycje zgadzam się nawet na wizyte u mnie w domu jeśli ktos by miał jakiekolwiek wątpliwości dziękuje za uwagę



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy macie kasę? To biegnijcie do sklepu kupić sobie raka.

przejrzalam strone - jak osobnicy ponoc ludzie moga byc takimi bestami!~~~~~~~~~~~~??? tak duzy pies potrzbuje duzo przestrzeni wiec do bloku sie nie nadaje.!

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy macie kasę? To biegnijcie do sklepu kupić sobie raka.

co za pokolenie kobiet teraz mamy...wszystkiego sie boicie:porodu,macierzynstwa.
Ja dla takich pan mam rade:nastepnym razem jak bedziecie planowac ciaze to 10 razy sie zastanowcie.
Aha i jeszcze jedno,wszystko co naturalne jest lepsze od tego co wymyslil czlowiek.
Wiecie dlaczego nasze pokolenie kobiet jest takie slabe?Bo ruszac sie paniusiom nie chce.W domu wiekszosc rzeczy za was wyreczy:pralka,zmywarka,robot kuchenny a jak trzeba sie udac na miasto to pakujecie 'cztery litery' do samochodu.
A to niestety sie msci na waszej kondycji i jedna z druga nie ma sily na cos co jest jal najbarziej naturalne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy macie kasę? To biegnijcie do sklepu kupić sobie raka.

Dzięki wszystkim za odp :) Wystarczy że to przeczytał i już zmienił zdanie :) Konflikt zażegnany :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy macie kasę? To biegnijcie do sklepu kupić sobie raka.

W polskim rolnictwie zatrudnionych jest 14,8% ogółu pracowników, mimo tego rolnictwo wytwarza niespełna 4% PKB, dla porównania średnie zatrudnienie w tym sektorze gospodarki w Unii Europejskiej wynosi 4,5%.
W województwach ściany wschodniej zatrudnienie w rolnictwie dochodzi do 33,7%


nawet jesli rolnik zarobi 8.000 to krus mu tego nie policzy wiecej,a rolnik w roku odda duzo mniej na skladki niz przedsiebiorca



Rolnik prowadzący gospodarstwo rolne:

do 50 ha - 366 kwartalnie
powyżej 50ha -do 100 ha -654zł kwartalnie


Rolnik prowadzący pozarolniczą działalność gospodarczą i gospodarstwo rolne:
do 50 ha -606 kwartalnie (miesiac przedsiebiorcy)
powyżej 50 ha -do 100 ha -894 kwartalnie

W dalszym ciągu dominują w Polsce gospodarstwa najmniejsze (1–5 ha) – 56%, a te o areale 1–10 ha stanowią aż 84,7% ogółu gospodarstw.Powszechny Spis Rolny z 2010 r. wykazał istnienie 1 583 tys. gospodarstw o powierzchni powyżej 1 ha.


oplaca sie wiec byc papierowym rolnikiem

a wylicznia powyzej sa wszystkie do doopy
i nie mam tu nic do rolnikow po porstu jest taki stan rzeczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy macie kasę? To biegnijcie do sklepu kupić sobie raka.

ja mam na oddanie telewizor samsunga troche swieci na czerwono ale jest duzy chce ktos?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy macie kasę? To biegnijcie do sklepu kupić sobie raka.

Witam jadę dziś wieczorem do Wawy. Mam 3 wolne miejsca tel. 501-341-975.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy macie kasę? To biegnijcie do sklepu kupić sobie raka.

polowo odradzam dziad mi kiedyś wyrwał zęba a później krwotok tydzień miałem kość zmiażdżoną itp

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org