niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
forumowy puto i jego lewacki postęp-spodlenie.

Ale ja nie szaleję, tak żeby tu się od razu podobać... Tylko nieśmiało sugeruję ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: forumowy puto i jego lewacki postęp-spodlenie.

Podsumowując, świadomość ilości pobieranego prądu przez urządzenia elektryczne oraz umiejętne ich używanie pozwoli na obniżenie naszych rachunków za prąd nawet o 30%. W przypadku, gdy płacimy 1500 PLN za prąd możemy zaoszczędzić do 500 PLN rocznie. Ponadto nasze działania korzystnie wpłyną na środowisko naturalne, dzięki czemu ulegnie zmniejszeniu emisja dwutlenku węgla do atmosfery. Warto o tym pamietać, i to nie tylko 31 marca, a więc w tzw. dniu "Godzina dla Ziemii" (Earth Hour).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: forumowy puto i jego lewacki postęp-spodlenie.

Te 3600, to również zarobki prywatnych przedsiębiorców. Zarabiasz 100000 mieś, a ZUS płacisz 700- czy 800zł.

Dlatego te wyliczenia są błędne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: forumowy puto i jego lewacki postęp-spodlenie.

Uwaga na Rządowej drogo i niesymatycznie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: forumowy puto i jego lewacki postęp-spodlenie.

Wtym kraju ja zbliza sie nowy a konczy stary rok to w tvp zawsze jak siegam pamiecia podaja co znow podrozeje ,w ciagu roku ciagle podwyzki a to paliwa itp. No czasami podaja ze urzednicy premie dostali tyle a to tyle . Ja rozumiem bezyne kupujemy od arabow placimy w dolarach ,wiec jesli waluta rosnie ,oraz cena na gieldzie .to i benzyna rowniez.Ale ceny wody ,sciekow ,modernizacje pobory premie .....,cieplownie ceny podnosza bo co ??/ ceny wegla rosna ,modernizacje. Te firmy wszystkie panstwowe ,rady nadzorcze . Banki cala masa ,niewiadomo ktory polski ,chyba PKO bo ma w nazwie ze polski . Kiedys dwonili do mnie z Doutche banku ,zebym zalozyl konto ,a ja im mowie ze ja jestem polakiem i niemam marek. Wlasciwie to te ceny na prawie wszystkie artykuly ,uslugi sa taki jak w innych czesciach swiata ,tylko sila nabywcza to narazie daleko za murzyn.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: forumowy puto i jego lewacki postęp-spodlenie.

juz:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: forumowy puto i jego lewacki postęp-spodlenie.

Ale się basiu popisałaś. Buhehheh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: forumowy puto i jego lewacki postęp-spodlenie.

tu Tusk: W Sejmie Mamy przestarzałe tablety (IPady 1) a są już wersje 3, więc na to musimy wydać kolejne pieniądze. Dziękuję.

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: forumowy puto i jego lewacki postęp-spodlenie.

Przekaż mu na miesiąc budżet i niech sam nim zarządza jak najlepiej potrafi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: forumowy puto i jego lewacki postęp-spodlenie.

kiedy plan lekcji w PG 1 ? xD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: forumowy puto i jego lewacki postęp-spodlenie.

1 września:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: forumowy puto i jego lewacki postęp-spodlenie.

na rozpoczeciu roku zawsze podaja ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: forumowy puto i jego lewacki postęp-spodlenie.

mucha nie siada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: forumowy puto i jego lewacki postęp-spodlenie.

Poczytaj co wczesniej pisali ludzie o mastorze to sie zastanowisz. A tak wogole to w tym markecie to juz nawet czesciej potrzebuja niz w wiomarze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: forumowy puto i jego lewacki postęp-spodlenie.

Musze wydrukować ok 100 stron, a4, gdzie polecacie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org