piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
BRAWO LOMZA !!!

A ja polecam pana Mariusza Obryckiego-fotograf
i pana Andrzeja Węgrowskiego-kamerzysta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRAWO LOMZA !!!

Otóż wcześniej proponowałem Ci PoloMarket, dzisiaj muszę dodać dworzec PKS, bo dzisiaj właśnie tam byłem :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRAWO LOMZA !!!

Chciałem zapytać czy orientuje się ktoś z was gdzie dostanę buty marki Joma? Chodzi mi dokładnie o buty typu turf (śnieżynki) z małymi wypustkami w podeszwie? Niestety, pracuję od wczesnych godzin rannych do godziny 18 i niektórych sklepów nie jestem w stanie sprawdzić. Za rzeczowe odpowiedzi dziękuję. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRAWO LOMZA !!!

Rondo ścieme walisz, kit siejesz:) Ja dziś widziałem 15 pieknych blondynek godnych uwagi w jedny miwjscu:) No niestety kasa, kasa dla mnie się w tym momencie liczyła:( A w innych przyjaznych okolicznościach wszystkie bym poznał .. o tak:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRAWO LOMZA !!!

u mnie sporo mniej odkąd wymieniłem oświetlenie na led żarówki itp ale i tak uważam że energia i woda za dużo kosztują

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRAWO LOMZA !!!

zakladając ten watek mialem glownie na mysli ze ktos jak juz poleci kogos to przynajmniej poda za ile dany kamerzysta badz fotograf bedzie sie cenil a nie kogo poleca bo takie cos to wystarczy ze wklepie w google i sam widze tylko ze bez cen a dzwonic do kazdego mi sie nie chce i pytac o ceny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRAWO LOMZA !!!

Szorstki ale wypaczyłeś:)))) Znam ładniejsze inteligentniejsze nie umieszczaja swych fotek w necie:))) Prosty chłopak esteś tak pacze!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRAWO LOMZA !!!

Rondo takiś inteligętny i piekny:) A przecież po pierwszym spodkaniu, nie mówią dziewczyny I LOVE YOU:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRAWO LOMZA !!!

zabij to kapciem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRAWO LOMZA !!!

Tylko Ich liebe Dich :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRAWO LOMZA !!!

Ja tutejszy, więc pewnie że prosty :]

BTW, był ktoś z Was na tym łomżyńskim kinie letnim? O 22:00 ma być "spektakularny pokaz ogniowy" i tak się zastanawiam czy to będzie podpalony przez kibiców ŁKS śmietnik, czy może jacyś połykacze ognia się u nas zjawili... "Czebaby" sprawdzić może ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRAWO LOMZA !!!

Rondo taaaak tylko że żaden facet nie mówi że znasz najładniejsze dziewczyny na nie dzielnicy:)) A pytając się dziewczyn czy jakby tylko poczytały moje posty to bym wyrwał na was wrażenie? To mówią że tak:)

No fakt nie grzesze skromnością no cóż jeśli spotykam dziewczynę godno uwagi to poświecam się na maxxxa:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRAWO LOMZA !!!


MYŚLAŁEM I MYŚLAŁEM JAK PRZEKONAĆ POLAKÓW ŻE SĄ NORMALNIE I ZWYCZAJNIEOKRADANI

I OTO SPOSÓB KAŻDY SAM MOŻE SPRAWDZIĆ I OBLICZYĆ
WYSTARCZY UMIEJĘTNOŚĆ POSŁUGIWANIA SIĘ ZWYKŁYM KALKULATOREM ….
zatem sprawdź nie musisz mi wierzyć może jeśli sam wyciągniesz wnioski ruszy cię !!!!

“Rządowe statystyki mówią, że średnia pensja w Polsce to ok. 3600 zł. To znaczy, że średnie składki emerytalne to 703,08 zł miesięcznie – procent Składki emerytalnej do ZUS jest stały, określony ustawowo. Liczba pracujących na koniec II kw. 2011 to 16.163 mln. Możecie te Dane sami zweryfikować przeglądając oficjalne strony rządowe, sięgając do oficjalnych statystyk GUS. Miłej zabawy.
Ale co z Tego wynika?? BARDZO WIELE, a właściwie BARDZO DUŻO. Dużo czego?? PIENIĘDZY, oczywiście. Pomnóżcie urzędową i oficjalną liczbę zatrudnionych i oficjalną i bardzo urzędową średnią składkę emerytalną do ZUS. Powinno Wam wyjść miesięcznie 11.375.519.400 zł, czyli ponad jedenaście miliardów trzysta siedemdziesiąt pięć milionów. To gigantyczne pieniądze, a jest to Tylko składka emerytalna. Bawmy się dalej: pomnóżcie to razy 12 miesięcy, a wyjdzie na to, że w skali roku jest to 136.506.232.800 zł. Kończą się Wam okienka w kalkulatorze? Mnie też. Zatem powiem, że jest to słownie ponad 136 miliardów 506 milionów zł w roku. Mamy w Polsce około 5 mln emerytów, dokładnie – w marcu 2011 – było ich 4,979 mln. To znowu wg oficjalnych, rządowych i jedynie słusznych i poprawnych statystyk. Rencistów nie liczę, Bo już na pewno nie zmieszczą mi się w kalkulatorze, a poza tym – na nich jest OSOBNA składka!!!.
Wychodzi mi zatem na to, że rocznie jest to średnio 27.301 zł na emeryta, czyli miesięczna emerytura średnio powinna wynosić 2.275,00 zł. Tymczasem średnia emerytura – znowu wg rządowych, oficjalnych i jedynie słusznych i poprawnych statystyk wynosiła w tymże marcu 2011 zaledwie 1721,00 zł. Czyli o 554 mniej niż wynika ze składek wyliczonych na podstawie danych statystycznych rządu RP, GUS, ZUS, KRUS i każdy inny SRUS. Jak policzycie dalej, to wyjdzie Wam NADWYŻKA rzędu 32% w stosunku do wydatków na Emerytury (czyli średnio ZUS jest na plusie około 2,5 miliarda zł miesięcznie, czyli 30 miliardów Rocznie!!!). Tymczasem, rząd ubolewa, że budżet dopłaca ponoć do emerytur dziesiątki miliardów rocznie. Jesteście zdumieni?? To przeliczcie jeszcze raz. Też liczyłem, bo nie wierzyłem.
Wniosek jest taki: ktoś z trójki: GUS, ZUS, Rząd RP łże. ŁŻE W BEZCZELNY SPOSÓB. Gorzej: dopuszczam możliwość, że łże więcej niż jeden, a nawet że łżą Wszystkie wymienione instytucje. Taki jest mój wniosek. Ale jest też PYTANIE: co dzieje się z nadwyżką??? I takie są wnioski wynikające z oficjalnych danych statystycznych. Chyba, że Rostowski przesłał sfałszowane dane do GUS, wszak to, używając eufemizmu, mistrz kreatywnej księgowości.
Załóżmy jednak, że dane oficjalne są prawdziwe, a więc wnioski zeń wynikające także. Proszę sobie wyobrazić, jaka gigantyczna nadwyżka powstanie przy wydłużeniu czasu pracy potrzebnego do osiągnięcia wieku emerytalnego. Oczywiście, pracy tej i tak nie ma, a bezrobocie zamiast maleć wciąż rośnie, co również potwierdzają dane oficjalne. Na co ma pójść taka nadwyżka?? Na zrzutkę na Greków?? Włochów??

By żyło im się jeszcze lepiej?? Gdzie jest kasa ???

Jeśli tak jak ja, jesteś przeciw kłamstwom rządzących, to proszę skopiuj to na inne fora, aby Jak najwięcej osób mogło to przeczytać.”

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRAWO LOMZA !!!

W Białymstoku w sklepie firmowym Jagielloni ;)

Poza tym nie polecam Jomek, które w środku wykończone są siatką. Jeśli już to tylko wykończone skórą. W innym przypadku nawet przy zwykłym użytkowaniu rozlecą się po roku.

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRAWO LOMZA !!!

widzialam w ogloszeniach nie dawnooddam bernardyna poszukaj moze jeszcze zdazysz go przygarnąć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRAWO LOMZA !!!

Hej
Mam pewien problem. Chodzi o prowadzenie gospodarstwa domowego. Wynosi ono u nas miesięcznie 1600zł ( oboje z mężem po 800zł ). Po opłaceniu rachunków zostaje około 1000zł na czterosobową rodzinę. Mąż uważa że te 1600zł to dużo na miesiąc i że jestem rozrzutna.... (???)
Mężczyźni chyba nie wiele wiedzą jakie drogie jest życie i jak prowadzić wszystko żeby starczyła OD - DO. Przykro słyszeć tego typu zarzuty w tak trudnych czasach... Dodam że nie palę ani nie piję, nie stać mnie nawet na fryzjerkę czy kosmetyczkę...a tu jeszcze proszę bardzo jaka historia...:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRAWO LOMZA !!!

daj mu te 1000zl i niech tak rzadzi zeby starczylo na jak najdluzej..
gwarantuje ci ze nie da rady
a takimi jego glupimi komentarzami sie nie przejmuj...swego czasu mialam to samo z ta roznica ze ja jestem rozrzutna...
poza tym ceny mamy bardzo wysokie jesli chodzi o zywnosc lub ubrania w porownaniu do innych krajow..

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRAWO LOMZA !!!

statystyka, ,,,widac że idziesz na łatwiznę ,nie chce CI się pytać o ceny, to jak gaci nie będzie CI się chcialo ściągnąć, to smialo wal kloca w portki, powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRAWO LOMZA !!!

Witam ja również moge polecić Klinikę Arciszewskich. Sama mialam tam cesarkę i bardzo szybko do siebie doszłam, ale to jak piszę koleżanka wyżej to bardzo indywidualna sprawa. I kazda kobieta moze przechodzic to inaczej. Ja klinikę wybralam mimo ze wachalam sie, ale nie zaluje personel, lekarze wogole opieka nad matką i dzieckiem jest rewelacyjna i napewno kolejne dziecko tez tam bede rodzic!!!! Tyle, ze jesli chodzi o cesarskie cięcie to nie wiem skąd macie takie informacje, ze w w klinice robią ją na "życzenie"??? alez absolutnie NIE!! do cesarki trzeba miec wskazanie zawsze!!!! i nie myslcie sobie, ze jak sie tam zaplaci to zrobią.... Nie kobieta kiedy nie ma zadnych przeciwwskazan rodzi tam sama naturalnie, ale i tak polecam, bo tam zawsze ,dadzą znieczulenie..... warto Polecam bardzo!!! ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRAWO LOMZA !!!

proszę zadzwonić na numer 515 jeszcze raz ponieważ odebrała koleżanka i wyszło jak wyszło. bardzo proszę o telefon.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRAWO LOMZA !!!

maruda nie/ ******* lubisz ludzi gnoić!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRAWO LOMZA !!!

maruda kiedyś Twoja koleżanka wprost mi powiedziała uważaj na tych zakłamanych ludzi. Miała racje i ma racje takich obłudnych i zakłamanych należy wystrzegać się:)))00


Ps. A czemu nie widzę t/shirtów z Twą podobizno tuć masz tylu fanów i fanek:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRAWO LOMZA !!!

malutka123 a jakie miałaś wskazanie do cesarki, i jak długo leżałaś w klinice po cc. Możesz napisać mi te informacje na meila który podałam wyżej, jeżeli nie chcesz na forum będę ci bardzo wdzięczna.
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRAWO LOMZA !!!

W Qube, w każdą sobotę i niedzielę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRAWO LOMZA !!!

Rondo zalezy jakie masz poglady, jak staroswieckie to facet musi wyjsc z inicjatywa. To moje zdanie :)

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRAWO LOMZA !!!

Odświeżam temat, bo mam pytanie z nim związane, a mianowicie, gdzie zrobię tanio zdjęcia legitymacyjne i ile zapłacę za 5 sztuk, w foto gabsie jest podobno dość drogo... i jak długo się czeka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRAWO LOMZA !!!

śmieszne ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org