sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
a to CIEKAWE !!!

spr poczte

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a to CIEKAWE !!!

Sposób w jaki są łatane ulice w tym mieście jest idiotyczny.

Spryskiwanie smołą gdzie popadnie, sypanie na to drobnych kamyczków i uklepywanie łopatami kompletnie nie zdaje egzaminu.
Nie dość, że droga po tej misternej operacji nie jest równa, to jest gorzej niż przed (np. ul. przykoszarowa).
Smoła przykleja się do butów, nawet przy wolnej jeździe kamienie uszkadzają lakier i szyby w samochodach...
Szkoda czasu, pracy ludzi i kasy na takie pozorne "remonty". Lepiej byłoby wyrównać jedną ulicę porządnie, niż uskuteczniać pozorny remont nawierzchni na kilku.

Może ktoś się nad tym zastanowi...

Za tą wywaloną kasę można by np. postawić kilka koszy na śmieci na ulicy przykoszarowej od ul. legionów w górę nie ma ani jednego...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a to CIEKAWE !!!

no to masz odpowiedz dlaczego polacy u nas drog nie robia..bo po prostu nie potrafia...

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a to CIEKAWE !!!

zostawiam swoj nr kontaktowy wiec jak jest ktos zainteresowany to prosze dzwonic 508139727

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a to CIEKAWE !!!

To znajdź mi tego Huawei E173-s2 który działa z Aero w takiej cenie to sam sobie też kupię an zapas.Proszę podaj mi link.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a to CIEKAWE !!!

Jeżeli tak jest to tej kobiecie potrzebna jest też inna kompleksowa pomoc. Czy któraś z kompetentnych instytucji w mieście Łomża jej pomaga? Ubranka to tylko wierzchołek góry problemów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a to CIEKAWE !!!

To mój e-mail: monciaaa1993@onet.pl

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org