niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wyrazy uznania i podziękowanie posłowi L. Kołakowskiemu

to się nie stawia samochodu w ciemnym kącie, wczoraj koło Qube dużo ludzi sie kręcilo wiec nikt pod latarnia by tego nie zrobił, proste

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyrazy uznania i podziękowanie posłowi L. Kołakowskiemu

moja mama tam była i dentysta, chyba stary Pozanalski(jak dobrze pamiętam), patrzył na mamę jak na intruza, wogóle to jakby zrobił łaskę, ze zrobi jej ząb

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyrazy uznania i podziękowanie posłowi L. Kołakowskiemu

Problem w tym że samochód nie stał w ciemnym kącie, zaraz obok taksówkarzy, więc może ktoś widział.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyrazy uznania i podziękowanie posłowi L. Kołakowskiemu

Na Forcie jest gdzie się schować przed deszczem więc nie ma obawy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyrazy uznania i podziękowanie posłowi L. Kołakowskiemu

Hottie.. Pewnie krzyknął przy qmplach... "mmm.. Fajna d...a " ... podryw ;)
A mnie, czekoladko mozna spotkac wszedzie ;) yam, quattro, 54, wareczka, grzybek, tenis na skejtparku.. Tyle że nie wszędzie na raz.
Np. wczoraj do grajewa podjechalem na zapoznanko :) Gdy wrocilem, zajechalem pod quattro ale to juz o jakiejs 2, może deczko po, ale puchy byly.. Kilku gości siedziało na zewnątrz przy stoliku i jakiś agregat napierdzielal nonstop ze nic nie bylo slychac.
Na statku staly przez chwile 3 niezle laski ale z jakims gosciem...powiem ze Naprawde foczeta nie dziewczeta. Yama juz zamknieta, warka i 54.
No.. To taki maly skrot wczorajszego wieczoru. A Ty gdzie byłaś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyrazy uznania i podziękowanie posłowi L. Kołakowskiemu

ja widziałem jak już pierwszego dnia po 22 stali panowie w niebieskich mundurkach i czekali na błędy... a po co? dziurę budżetową trzeba łatać lub na podwyżki dla służb i swoich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyrazy uznania i podziękowanie posłowi L. Kołakowskiemu

Najtaniej? Najwygodniej? Nie powiedziałabym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyrazy uznania i podziękowanie posłowi L. Kołakowskiemu

Też właśnie się zdziwiłam tą zmianą ruchu na Dwornej..wjechałam sobie z góry jak gdyby nigdy nic a tu...ups...zaczęto mi pokazywać że jadę pod prąd :D Podobno to po to ze jak np bedą jechać turyści z Wa-wy to se wjadą i np coś skonsumują albo zrobią zakupki w tychże sklepikach :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyrazy uznania i podziękowanie posłowi L. Kołakowskiemu

Witam!

Oferuję na sprzedaż doskonale położony zajazd na trasie Warszawa – Płock (droga nr 62), w strategicznym miejscu, 13 kilometrów od lotniska Modlin.

Zajazd ma dwie duże, przestronne sale – na 60 i 100 osób, urządzone aktualnie w stylu rustykalnym. Idealnie nadaje się na prowadzenie restauracji dla kierowców oraz organizację imprez, jak wesela, chrzciny itp. Lokal wyposażony jest we wszystkie media, posiada pełen sprzęt gastronomiczny.

Obok zajazdu znajduje się aktualnie rozbudowany parking, mieszczący obecnie 40, a w przyszłości 100 tirów.


Jest to bardzo rozwojowa inwestycja – duża działka o powierzchni 2 hektarów pozwala na rozbudowę kompleksu i wzbogacenie jej o hotel lub motel.

Miejsce ma swoją renomę i stałych klientów, tak więc po zakupieniu zacznie przynosić dochód praktycznie od razu.


Inwestycja doskonale sprawdzi się także pod inne przeznaczenie : hurtownia/ sklep /zakład naprawy samochodów.

Kontakt: 604 271 941

Cena: 1 605 000,00zł brutto

Więcej informacji i galeria zdjęć na stronie: http://inwestycja.lighton.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyrazy uznania i podziękowanie posłowi L. Kołakowskiemu

to czemu sprzedajesz taka dochodową inwestycje??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyrazy uznania i podziękowanie posłowi L. Kołakowskiemu

Kurde,to skoro taki problem z tym netem Aero to podpowiedzcie gdzie mam wziąć neta??Kończy mi się teraz w TP i musze mieć coś innego,wolałabym nie podpisywać umowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyrazy uznania i podziękowanie posłowi L. Kołakowskiemu

Czy ma ktoś do oddania ubranka dla niemowlaka a także dla chłopca 5-letniego

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyrazy uznania i podziękowanie posłowi L. Kołakowskiemu

oczywiscie play chodzi o niebo lepiej i szybciej niz orange czy t mobile..zdecydowanie ci polecam



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org