czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiSlamska pycha szkodzi POlakom

Ja już nie mogę się doczekać tej niedzieli :-)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska pycha szkodzi POlakom

takie okrągłe, miękkie na łyżwach...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska pycha szkodzi POlakom

Hot chocolate fajna dziewczyna to przede wszystkim miła skromna która ma jakieś zainteresowania, pracowita umiejaca cos tam ugotowac uprawiajaca sporty wyrozumiała i chce coś osiągnąć w życiu zwiedzic trochę swiata i wykształcona chyba taka nie istnieje albo ja mam za duże wymagania bo od ośmiu lat takiej nie spotkałem zapomniałem dodać musi być wykształcona i władać conajmniej dobrze jednym językiem obcym tylko proszę nie pisać ze dużo wymagam bo ja oferuje dokładnie to samo więc jeżeli taka dziewczyna tu jest to proszę pisać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska pycha szkodzi POlakom

jak już pisałem:BENZYNA i to bez gazu!
dla kobiety idealnie,dla faceta też niezgorzej.z ropom:-)facet se poradzi(w razie zimowych problemów).a kobieta zmarznie,zdenerwuje się,spóźni do pracy i nic nie poradzi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org