sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
gdzie się zarażamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Niestety nie. Urzędnicy raczej nie przyjdą na masę, ale miesiąc temu, do urzędu został doręczony list z podpisami uczestników masy krytycznej. Miejmy nadzieję, że w tym miesiącu będzie tak samo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie się zarażamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mówicie ze disle są bardziej awaryjne to czemu przebieg 500000 tys czy 1000000 tys nie jest im obcy bez remontu silnika a benzyna robi około300tys jak ktoś umie użytkować to jeździ latami bez remontów wtrysków turbiny itp ale jeździć trzeba umieć w każdym sensie od techniki po kulturę jazdy to jest moje zdanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie się zarażamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

polecam Przemek Adamowski niestety numeru nie mam ale lepszego nie znam w Łomży tylko z tego co wiem dużo wcześniej trzeba się u niego zapisać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie się zarażamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JUZ TYLE RAZY BYŁ ODINSTALOWANY I PONOWNIE INSTALOWANY CAŁY CZAS TO SAMO JA JUŻ NIE MAM SIŁ BY KOMBINOWAĆ ABY ON POPRAWNIE DZIAŁAŁ JEDNI MÓWIĄ ZE WINA SKYPE ZE COS ROBIĄ I STĄD TEN PROBLEM ALE DLECZEGO U INNYCH DZIAŁA A U MNIE NIE CO MOZE WPŁYWAĆ NA TO ZE ON TAK DZIAŁA ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie się zarażamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cena korekty(uzupełnienia) waha się od 40-70zł w zależności jak wiele rzęs wypadło i ile trzeba uzupełnić. Każda z nas ma inną liczbę rzęs na swoim oku-jedna więcej, inna mniej:)..-to też ma znaczenie przy uzupełnianiu.Korektę po pierwszym razie zaleca się po ok. 3 tygodniach jeśli chcemy by nasze rzęsy ciągle wyglądały kusząco i zadbanie..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie się zarażamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie wiem, to może zainstaluj inny komunikator tego typu. Jest kilka działających na podobnej zasadzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org