piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Powstało kompendium pro-life. To zestaw argumentów za pełną ochroną życia przed narodzeniem

przed 15 mieliśmy być przed wejściem.. ja byłam chwilę po i od razu weszłam do środka...
A ty sama byłaś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Powstało kompendium pro-life. To zestaw argumentów za pełną ochroną życia przed narodzeniem

Sie*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Powstało kompendium pro-life. To zestaw argumentów za pełną ochroną życia przed narodzeniem

Nie ma co się denerwować... :) Ja nie widziałam nikogo na zewnątrz to poszłam do środka szukać... (tylko i wyłącznie dlatego weszłam) Inaczej bym stchórzyła xD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Powstało kompendium pro-life. To zestaw argumentów za pełną ochroną życia przed narodzeniem

No to może ktoś się pokusi o jakieś sensowne podsumowanie. Bo mnie jako kierowcy z 30 letnim stażem nie przekonują jak na razie opinie w stylu "5 lat jeżdze i tylko rope leje (może jeszcze tą z dopłatami dla rolników?)". Moim zdaniem dla kobiety i na miasto to tylko benzyna. Od biedy nawet na rozpuszczalniku pojedzie i nie musi się obawiać, że zalała "przejściówkę" i przy minus pięciu nie chce zapalić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Powstało kompendium pro-life. To zestaw argumentów za pełną ochroną życia przed narodzeniem

Proponuję, by znalazł się chętny do organizacji nocy poślubnych;) Nie wiem, czy będzie z kim, ale próbować warto.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org