sobota, 21 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Koń stanął na nogi

kiedyś jeździłem 1.8td.było spoko,ale do zimy auto trzeba przygotować...teraz eksploatuję benz.i to doradzam kupować(nie przerabiając na gaz).


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koń stanął na nogi

szuka naiwnych,ze sobie wezmie po 5 euro od godziny a reszte wyplaci naiwnym po te 7-8 euro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koń stanął na nogi

a ciekawe jak się sprawdzają usługi w stylu "Gdzie jesteś" dostępne w sieciach komórkowych? Może to byłoby rozwiązaniem i jeśli dziadek nie ma uprzedzenia do komórki, obok jej zwykłej funkcjonalności zdałoby egzamin?


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koń stanął na nogi

Sa w tym miescie ludzie, ktorzy nie wiedza co znaczy Masa Krytyczna. Wiec to jest tak jak by zlot rowerzystow, ktorzy chca pokazac miejskim urzednikom ze rowerzysci sa w miescie i jest ciezko z poruszaniem sie rowerem.


Wiec wszystkich chetnych zapraszamy na stary rynek :)


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koń stanął na nogi

papiery nie sa wazne, wazne sa umiejetnosci.
najchetniej 2-3 osobowa ekipa, ktora pracowala juz razem
wpm napisał(a):

> szuka naiwnych,ze sobie wezmie po 5 euro od godziny a reszte
> wyplaci naiwnym po te 7-8 euro.
a ile dostaniesz Ty, tu w Łomzy za godzine? ile wezmie twoj szef?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koń stanął na nogi

nie zawsze zarobisz nawet na to..ale sprobuj...jak ci wyjdzie to rzuc robote wogle i zajmuj sie tylko tym...powodzenia:)a na slowa krytyki nie reaguj..ludziom w tej dziurze jest wiecznie zle i zazdroszcza wszytkiego w wiekszosci wiec sie nie zdziw jak bedziesz miala full negatywnych komentarzy...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koń stanął na nogi

Wynajmę mieszkanie w domu jednorodzinnym, 2 pokoje, kuchnia, jadalnia, Piątnica.
telefon: 515787816 e-mail: cagiva@poczta.onet.pl
ogłoszenie dodane 2012-08-23

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koń stanął na nogi

wiesz uzywalam loreala garniera i chyba wszystkich dostepnych marek..zadna nie miala porownania z pallette..inne zmywaly mi sie po 3 tyg tak jak tobie pallette mialam nawet 2 miesiace..i nie obchodzi mnie ze wiekszosc mowi ze pallette niszczy wlosy..ja jakos nie wylysialam a wlosy farbuje od 16 lat i w dalszym ciagu mam ich pelno..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koń stanął na nogi

ja ma 2,0 diesla i odpala. Jedynie trzeba pamiętać o grzaniu świec, i muszą być one sprawne, trzeba mieć dobry akumulator. A tankuję na Orlenie i z ropą żadnych problemów, nie zamarza.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koń stanął na nogi

Ja jestem w porządku;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koń stanął na nogi

Tylko teraz to już trochę chłodnawo...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koń stanął na nogi

Witam,ja polece farbe z firmy SYOSS wczesniej farbowalam wlosy tez z tych poprzednich firm co przedmowczynie i dopiero teraz jestem zadowolona kolor wychodzi jednolity nacalej dlugosci po 6 tyg nadal go mam i jest polysk.Wiec sproboj moze akurat przypadnie ci do gustu.Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koń stanął na nogi

rafikkkk ale nikt nie mowi ze sa bardziej awaryjne tylko o wiele drozsze w eksploatacji, Diesel to nie tylko sam silnik ( blok, cylindry, glowica) ale tez i osprzet o ktorym mowa powyzej

"jak ktos umie uzytkowac to jezdzi latami ....." - a jaka kolezanka ma pewnosc ze te auto nie bedzie mialo juz 1mln km albo bylo odpowiednio traktowane pomimo niezwykle niskiego stanu licznika ;) przez wlasciciela/i przez swoje lata eksploatacji ?? No chyba ze mowa o nowym autku to

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koń stanął na nogi

Potrzebuje namiaru bądź rady,polecenia dobrego psychologa w Łomży bądź okolicy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koń stanął na nogi

Zamawiam na allegro farbę fryzjerską np. loreal inoa, majirel, luo color zestaw do pojedynczego farbowania i jestem bardzo zadowolona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koń stanął na nogi

Gdyby przygotowaniu zakupu autobusów poświęcono chociaż połowę tego czasu, co na opracowanie wymogów do przetargu na ratuszową Skodę, to pewnie nie byłoby problemu ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koń stanął na nogi

Tylko, że jest problem, żę potrzebuję jej na dzisiaj, bo stara mi się rozwaliła :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org