piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
do tego namawiają forumowa kasia i panidomu ?

A co za różnica ile ma lat i jak się dorobiła???!!!! A z Twojego niku wynika, że masz dwa lata, a komputer to pewnie mamusi. O dojrzałości wiek nie śiwadczy. Tatusiowi by się przydała lekcja życia. Nie on pierwszy, nie ostatni. Oby takich jak najmniej. O zgrozo!!! Teraz zgadnij ile ja mam lat :) Współczuję serdecznie takiego męża. Dla dobra swojego i dzieci kopnij go w D!

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do tego namawiają forumowa kasia i panidomu ?

Spokojnie :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do tego namawiają forumowa kasia i panidomu ?

Bohun, czy ty myślisz że inwestor który chciałby wybudować fabrykę za dziesiątki milionów zł połaszczy się na działkę która jest warta 500 tyś czy milion? To nie o to chodzi, inwestorzy wybierają miejsca strategiczne dla swojej działalności, jak zechcą jakieś miejsce na poważny biznes to będą potrafili zadbać o swój interes. My jesteśmy jako region skazani na małe zakłady i nic więcej. A miasto to głównie usługi i handel i tak zostanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do tego namawiają forumowa kasia i panidomu ?

Nie polecam nikomu , najgorsza firma w Łomży podobnie Wiomar , ludzi traktują jak śmieci, śmieszne pieniądze , rotacja duża, raczej długo miejsca tam nie zagrzejesz , pół łomży i okolice tam pracowało, dno ,na początek umowa o dzieło po kilku miesiącach podziękowali z dnia na dzień, odradzam pracy w takiej firmie omijaj szerokim łukiem, mam inną pracę i cieszę się że tam już nie pracuję , zgadzam się z powyższymi opiniami pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do tego namawiają forumowa kasia i panidomu ?

Dzisiaj zjechałem zawadzką od banku BPH w dół do sikorskiego, a tu "zonk" - na dole zakaz ruchu, jezdnia rozkopana. Pod bankiem żadnego znaku, więc pozostało tylko w tył na lewo i jednokierunkową z powrotem pod górkę! Chyba nie wszystko zostało tu do końca dograne z oznakowaniem ulic...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do tego namawiają forumowa kasia i panidomu ?

Decor-Atelier.pl - 505575327, jeśli numer się nie zmienił, stronka nie działa - chyba w remoncie. Chłopak potrzebuje trochę czasu, ale wie co robi i efekt potrafi powalić na kolana. No i można z nim rzeczowo pogadać bez owijania w bawełnę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do tego namawiają forumowa kasia i panidomu ?

można nas spotkać indywidualnie tylko trzeba chcieć:) i ruszyć się sprzed komputera:)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org