piątek, 14 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kleczyńska Joanna

dokladnie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kleczyńska Joanna

Doktor Jakubowska moim zdaniem-przyjmuje na Mazowieckiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kleczyńska Joanna

"perłowy uśmiech" w przychodni na Wyszyńskiego. przyjeżdza z Białegostoku z DSK. pani jest tak miła że córka z gabinetu nie chce wyjść.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kleczyńska Joanna

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kleczyńska Joanna

godziny różne i rano i wieczorem. ale dopiero się dopytuję .rozmyślam o takiej pomocy.tak czytam tu Wasze wypowiedzi i myślę że każdy płaci na ile go stać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kleczyńska Joanna

polis a w sytej pannie tłumy widziałeś? zejdź na ziemię. Najlepiej widzę smakuje tam gdzie dopiero się otworzyli. Za rok dwa nikt już nie napisze, że grec najlepszy albo syta panna. To są tzw gwiazdy jednego sezonu. Zresztą jak wszystko w Łomży. Najpierw fajnie a nie zdążą się odkuć po inwestycji i już raptem wszystkim co innego pasuje.
Tłumy to będzie dopiero można zobaczyć - jak otworzą Kfc. Obstawiam kolejki aż do stokrotki. Dupska będą paliły, że cho cho. Kto ma hemoroidy niech nie przesadza od razu. Pomału musi przyzwyczajać żyłę do tego żarcia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kleczyńska Joanna

troszkę nas jadą piszą MIASTECZKA dla oka by mogli pisać miasta...

krótka ta trasa wyścigu..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kleczyńska Joanna

Proszę Pani,czy Maruda wczoraj odebrał ten rowerek co miał być dla mnie ,bo świruję jarząbka i mówi ,że nikogo nie było w domu,a ja jemu nie wierzę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kleczyńska Joanna

Pani Jakubowska na Wyszyńskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kleczyńska Joanna

O palcówce na jakiś czas musisz zapomnieć-:}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kleczyńska Joanna

Bo te twoje dziewczyny tak jak i ty maja po 3 latka:):)

A pojechałem se na nim do Ostrołęki :):)
Trzeba było wczoraj odebrać a nie lezakowac w przedszkolu :)
Se wziąłem to se i posmigam :):)
Na zime oddam bo nie mam gdzie trzymać :) to lepiej niech tobie zagraca chałupe :):)

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org