sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rodzina PiS na państwowym. Brat cioteczny prezesa, partner siostry premiera, zięć senatora.

Co dokładnie potrzeba?
Jak coś prostego to mogę pomóc. Jak skomplikowanego mogę polecić znajomych wp-expert



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodzina PiS na państwowym. Brat cioteczny prezesa, partner siostry premiera, zięć senatora.

Aroma na Grobli Jednaczewskiej, jeżeli lubisz coś innego niż kebab i schabowy.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodzina PiS na państwowym. Brat cioteczny prezesa, partner siostry premiera, zięć senatora.

Tak właściwie, to o jakie przyprawy ci chodzi? Myślę, że chyba o mieszanki...?
Co chcesz mu przyprawiać?
Jakie dziecko? Niemowlę, przedszkolak?
Generalnie, jak sama chcesz jeść zdrowo i smacznie, to raczej sól, pieprz, zioła (teraz dużo świeżych dostaniesz, bo sezon)
Kostki rosołowe i Vegeta bleeee!
Idź na rynek lub do ogrodniczego i kup zioła (nie mylić z TYM ziołem ;-))

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodzina PiS na państwowym. Brat cioteczny prezesa, partner siostry premiera, zięć senatora.

jak w demokracji.
większość uważa że kasa dobrze wydana to większość ma rację.
sponsoring miasta to nie tylko 6tys + rachunek za prąd ale też nie pobrana kasa za zajęcie ulicy Spokojnej na 1 dzień. Urząd ma cennik za zajęcie 1m kwadratowego pasa drogowego. Za całą ulice to pewnie dziesiątki tysięcy bedą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodzina PiS na państwowym. Brat cioteczny prezesa, partner siostry premiera, zięć senatora.

Szczęść Boże,


U nas na plebanii to specjalista z warszawy przyjeżdżał. Znajomy wikarego. Jeżeli chcesz to przyjdź do sekretariatu i Ci tam wskażą dobrą drogę.

Zapraszam dziś na mszę na 18. Będzie o Amber Gold. Ojciec mi mówił.



Z bogiem.

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodzina PiS na państwowym. Brat cioteczny prezesa, partner siostry premiera, zięć senatora.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodzina PiS na państwowym. Brat cioteczny prezesa, partner siostry premiera, zięć senatora.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodzina PiS na państwowym. Brat cioteczny prezesa, partner siostry premiera, zięć senatora.

ok zapamietam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodzina PiS na państwowym. Brat cioteczny prezesa, partner siostry premiera, zięć senatora.

otwarty dzis?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodzina PiS na państwowym. Brat cioteczny prezesa, partner siostry premiera, zięć senatora.

ona91 ja Tobie dziękuje że podobał się te dżwieki.. Hmmm jeszcze można odnaleźć/ spotkać pokrewne duszę:)
A słuchham doś sporawo ale wolę UK/ to mi śie w brytyjczykach podoba że tworzą zajefajną muzę:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodzina PiS na państwowym. Brat cioteczny prezesa, partner siostry premiera, zięć senatora.

Witam
Jak wiadomo na PWSIiP jest bezprzewodowa sieć WiFi,wszystkie laptopy,tel.z androidem,windowsem itp śmigają aż miło.
A czy ktoś wie jaki programik potrzebny jest do tego aby telefony z symbianem też mogły śmigać tam po necie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org