czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Świat Roberta Biedronia: sytuacja osób nieheteronormatywnych przypomina mu los Żydów

a ja uwazam ,że z jakiej paki z moich podatków maisto ma dokładac do komercyjnej impery . Proste jak drut jak kto ma ochote wachac palonej gumy to prosze bardzo ale nie namoj koszt. Zwracam uwag,e ,że organizator nie czyni tej impery bezpłatnie bo bilety wejsciowe beda po 10 złotych .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Świat Roberta Biedronia: sytuacja osób nieheteronormatywnych przypomina mu los Żydów

Podłączałeś VIDEO/AUX IN czy do OUT?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Świat Roberta Biedronia: sytuacja osób nieheteronormatywnych przypomina mu los Żydów

Podłączyłem do VIDEO/AUX IN

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Świat Roberta Biedronia: sytuacja osób nieheteronormatywnych przypomina mu los Żydów

rodzimy show biznes jest szybki. W sytuacji gdy Doda się wypaliła i młodziez bkiem patrzy na jej piosenki nie ma nikogo ciekawego na horyzoncie nia ma zarobku czyli kasy. Tak więc taka Jula z ilomaś tam otwarciami w necie to skarb czyli złote runo dla takich cwaniaków z show biznesu. Tylko głupek by pozostawił taką okazję , kasę trzeba kosić gdzie się da . Nie wazne ,ze z emisja głosy marnie, że czasami nie te dzwieki wydaje co trzeba. Ważne ,że młodzi to łykają a jak łykaja to kupią. Tak więc szybkciutko porawia się technicznie to co nie jest do przyjecia i mamy więc nowa płytę. Posłuchamy więc i ocenimy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Świat Roberta Biedronia: sytuacja osób nieheteronormatywnych przypomina mu los Żydów

reset telefonu do ustawien fabrycznych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Świat Roberta Biedronia: sytuacja osób nieheteronormatywnych przypomina mu los Żydów

Zero odpowiedzialności w rodzicach, ich "pociechy" są najważniejsze niezależnie od sytuacji. Brak pracy , pogoń za pieniądzem sprawia , że nie mają czasu dla własnych dzieci i zbywają ich telewizją, komputerem ciekawą gierką lub o 7 rano wypuszczą z domu by dzieciak wrócił aż ciemno. No i problem z głowy.A że na podwórku o godz 16-ej dwóch dzieciaków po 6, 7 lat wykonywało czynności seksualne /delikatnie mówiąc/ pod moim oknem i nikt z przechodniów nie widział, ba gdzie byli rodzice tych gnojków i skąd znali takie pozycje, nie do pomyślenia po prostu musieli się naoglądać niezłego "mięcha". Powtarzam chłopcy mieli ok 6,7 lat.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Świat Roberta Biedronia: sytuacja osób nieheteronormatywnych przypomina mu los Żydów

kwinto jebn*j sie w czolo.dziecko w wieku 6,7lat bzyka sie...to nie jest normalne...

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Świat Roberta Biedronia: sytuacja osób nieheteronormatywnych przypomina mu los Żydów

Ale ludzie sami się nakręcają na tą nienawiść :(

Prosty przykład - Jula - dziewczynie udało się wybić, rozpromować miasto, w końcu coś się zaczęło dziać, a tu z każdej strony jakieś obelgi w jej stronę. Może to chwilowa sława, a może to ona kiedyś będzie śmiała się tym osobom w twarz jak się nie będzie szanować swoich.... Spójrzcie na Hanię Bielicką lub Izę Skorupko, kobiety osiągnęły światowy sukces. Czemu tak żałujecie szczęścia innym, zamiast ich wspierać lub przynajmniej sie nie udzielać. Żal mi tej dziewczyny, bo nie ma wsparcia nawet w "swoich". Mam nadziję że nie czyta tych komentarzy i robi swoje.

Martuchnam, nie ma co sobie do głowy brać takich komentarzy jak kwinto, jego/jej nick ma wpisany poziom IQ. Podejrzewam, że to kolejny młody gniewny, chcący zabłysnąć swoją głupotą. Czemu tylko ludzie nie starają się błyszczeć inteligencją.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Świat Roberta Biedronia: sytuacja osób nieheteronormatywnych przypomina mu los Żydów

Salon Mody Ślubnej "Messua"
ul. Rządowa 6
18-400 Łomża

Nowy to on chyba nie jest choć mogę się mylić bo nie jestem z z Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Świat Roberta Biedronia: sytuacja osób nieheteronormatywnych przypomina mu los Żydów

Drogo, ale jak dziala to napewno warto:) W sieci pisze ze efekt widac po 8 tygodniach

o tu tak pisze http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=50317



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Świat Roberta Biedronia: sytuacja osób nieheteronormatywnych przypomina mu los Żydów

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Świat Roberta Biedronia: sytuacja osób nieheteronormatywnych przypomina mu los Żydów

ja również nie dostałam potwierdzenia.
Własnie a jak z tym początkiem roku, wie ktoś ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Świat Roberta Biedronia: sytuacja osób nieheteronormatywnych przypomina mu los Żydów

wrangler-lee na krótkiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Świat Roberta Biedronia: sytuacja osób nieheteronormatywnych przypomina mu los Żydów

A czy mogę zapytać jaką sukienkę wybrałaś? ja zastanawiam się nad giovani angel.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Świat Roberta Biedronia: sytuacja osób nieheteronormatywnych przypomina mu los Żydów

oczywiście Panią rozumiem. Ale to nie jest fajne, kiedy konkurencja kopiuje nasze zdjęcia, podpisuje się pod nimi i mówi, że to ich prace. A na FB zdjęcia można bez problemu kopiować. Jesteśmy na etapie tworzenia strony internetowej która powstanie za ok 2 miesiące i każdy będzie miał do niej dostęp, bo zdjęć już nie będzie dało się kopiować. Każda zainteresowana Para Młoda ewentualną współpracą z nami dostaje link do galerii internetowej, gdzie można znaleźć wszystkie nasze prace. Wystarczy napisać dane kontaktowe, ewentualnie email i link zostanie podany.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Świat Roberta Biedronia: sytuacja osób nieheteronormatywnych przypomina mu los Żydów

Obydwa tematy nadają się bardziej do działu ogłoszeń niż na zaśmiecanie forum. Panie admin - nie śpimy - wiem, że kasujesz posty bo ledwo co skasowałeś jeden (i słusznie zresztą), więc skasuj proszę i ten :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Świat Roberta Biedronia: sytuacja osób nieheteronormatywnych przypomina mu los Żydów

Juz drugi raz ukazuje sie ogloszenie

Czy ktoś wie jakie sa warunki pracy w artplascie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Świat Roberta Biedronia: sytuacja osób nieheteronormatywnych przypomina mu los Żydów

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Świat Roberta Biedronia: sytuacja osób nieheteronormatywnych przypomina mu los Żydów

a gdzie w ogóle jeszcze są w Łomży kafejki?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Świat Roberta Biedronia: sytuacja osób nieheteronormatywnych przypomina mu los Żydów

a dla nie wiedzących gdzie szukać informacji dokładnych

podaję link;

http://www.nie-pelnosprawni.pl/index.php/ciekawostki/dramatyczne-historie/2918-lomza-bez-godnosci-na-8-pietrze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Świat Roberta Biedronia: sytuacja osób nieheteronormatywnych przypomina mu los Żydów

Masakra ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org