czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kariera bez PiS

na polowej można zrobić echo serca, ale nie wiem jaki koszt, najlepiej byłoby tam zadzwonić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kariera bez PiS

nie bardzo rozumię po co wy się spieracie. Środki lokowane w budowe domu czy zakupy mieszkan w większości pochodza z zarobków za granicą kraju. Więc przywoływanie tu kryzysu nie ma żadnego uzasadnienia. W kraju kryzys owszem pojawia się w tej branży ale nasz region z powodu dużej liczby osób pracujacych za granica a więc zdobywających środki poza a lokujących je tu na miejscu skutecznie omija. Dobitnym przykładem jest własnie sytuacja w handlu nieruchomościami gdzie pobyt jest duży i ceny maja się wysoko.

Problem działek które trudno zbyć dotyczy tych o dużej powierzchni. Większośc teraz szuka działek o wielkoście tak od 500 do 1000 metrów kwadratowych bo mało kto ma ochotę iwestowac w tereny które będa stały odłogiem a tylko potem wynagjace ciagłego koszenia i pieprzenia sie z nimi. Mało kto ma wielkopańskie potrzeby i szuka wielohektarowtch rezydencji. Działek takich jest jak na lekarstwo bo nowe przepisy nie pozwalaja na dzielenie ziemi na działki mniejsze niz 1000 metrów kwadratowych. Wiekszośc już wie ze działka o powierzchni 800 metrów z palcem w pupie wystarczy do postawienia domu i zapewnienia komfortu zamieszkania i takich działek szuka.

Tym wszystkim co się tak skarża i pienia polecam dac sobie luz. Jak nie macie pieniedzy a jak sadze nie macie albo sie szczypiecie to i tak zaklinanie rzeczywistosci nie spowoduje ze ktos wam taniej cos sprzeda. Jak chcesz miec dom to musisz kase wybulic nie ma co.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kariera bez PiS

lomzyniak2,wpłatomat na Prusa jest na pewno w ING u nich w pomieszczeniu.tzn jak się do nich wchodzi to na korytarzu jest bo mój kolega ma konto w ING i wpłaca tam kase,a czy z innych banków też by wpłaciło to nie wiem też,ale wątpie w to raczej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kariera bez PiS

http://www.next-ubrania.com.pl angielska Moda Dla Dzieci

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kariera bez PiS

ona91 Jesteś Wielka mieszkamy w Polsce B a odbiersz muzę Tak jak ./ To się już rzadko zdarza,żeby znaleść chociaż kogoś podobnego do Ciebie jk wiem że Jesteś jedyna na świecie i mie ma szans żeby doszukiwać u innych kobiet Twoich cech charakteru itp.

A w tej chwili tego słucham bo coś mnie wzieło na to

http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=ZFwnlCudeC0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kariera bez PiS

Widzę ze spory jest odzew :-) byle tak dalej :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kariera bez PiS

ha:))) w ciagu dnia jak mnie przycisnie zapale gora 2 szt!!(najczesciej rano przy kawie buuuu) Jak dla mnie to sukces na miare Nobla!!!!!!!! A ,bede miala czym sie pochwalic przed swoja " dohtorka "-"cholera" :)))))

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kariera bez PiS

wiem jedno ----------CHYTRY TRACI DWA RAZY!!!!!!!!! ktos tu wspomnial o ogladajacych mieszkania w bloku ---- mam takie same odczucie " chca chale i pieniadze cale"Po jaka cholere mam remontowac jesli przyjdzie ktos drugi i zrobi po swojemu!!!!!!!!??NIE PATRZA na stawke czynszu ,nie patrza na zuzycie ciepla(najwazniejsza sprawa) ,nie patrza czy blok ocieplony NIE PATRZA NA USYTUOWANIE BLOKU tzn. otaczajaca infrastrukture np. czy parking jest? czy chociaz po bulki rano jest blisko!!:)) -------- TYLKO Z PIECA NA LEB ABY JAK NAJMNIEJ!!!!!!!! szczerze mowiac mialam ochote pognac!!!!! tym bardziej ,ze chyba nie chce duzo (135-140tys) na parterze ,49 m2 z zagospodarowanym ogrodkiem(jak sie sama przekonalam to bardzo duzo)) i w chwili obecnej poprostu zrezygnowalam -czuje sie dobrze w swoim mieszkaniu- nie jest ani male ani duze , odgrodzona od sasiadow z kazdej strony ----zyc a nie umierac!

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kariera bez PiS

Szczerze wątpię, żeby matki dzieci z autyzmem chciały opublikować ich zdjęcia a jak wyglądają te powyżej zaporezentowane choroby to każdy się orientuje a jak wygląda życie osób aytystycznych i ich rodzin to pozostaje tabu a dostęp do tego mają tylko najbliżsi tych okaleczonych ofiar szczepień na MMR. Dane mówią same za siebi na krztusiec chorują dzieci zaszczepione!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kariera bez PiS

ja tez nie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org