czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
G*wno płynie a roztrzaskany baluje w klubie \"paloma\".

Witam.
Podaję nr.do p. Baczewskiego 502 584 155 miłej zabawy z tańcem.
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G*wno płynie a roztrzaskany baluje w klubie \\\"paloma\\\".

bla bla bla, tak czy siak ona91 przyznaj że żal ci za tyłek ściska że to nie ty tylko ona dostała tę szansę od losu...teraz nie pozostaje ci nic innego tylko krytykować - a to to a to tamto..

Ja też jej zazdroszcze ale jak już pisałam w pozytywnym tego słowa znaczeniu...:) Niech dziewczyna bierze z tego nędznego życia to co najlepsze..powodzenia Jula :*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G*wno płynie a roztrzaskany baluje w klubie \\\"paloma\\\".

Mjeciu to nie są moje słowa - cytuj zgodnie z tym co kto powiedział. Proszę o sprostowanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G*wno płynie a roztrzaskany baluje w klubie \\\"paloma\\\".

Bankomat z funkcją wpłatomatu jest jeszcze przy oddziale Hexa Banku na al. Legionów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G*wno płynie a roztrzaskany baluje w klubie \\\"paloma\\\".

czytam i nie rozumiem niektórych z was, na całym świecie jedni maja własne nieruchomości ale zdecydowana większośc ludzi szczególnie za granicą a juz ogromna większość ludzi w Anglii wynajmuje mieszkania ( ceny jakie podaje wpm 1500 funtów w Londynie to nieprawda - brat chciał kupić dom na obrzeżach Londynu 100m, nieciekawa okolica - szeregówka nic szczególnego 300 tys funtów). Jeżeli kogoś stać to kupuje co chce, jeżeli ktoś zarabia 1000zł to niech szuka dodatkowej pracy, wyjeżdża do innego miasta a nie skończy szybko edukację i chce zarabiać kokosy, kto się stara i chce to zarobi i w Łomży. Dla przykładu w warszawie metr mieszkania to około 8000tys, a 80% ludzi zarabia tam 1500-2000 na rękę a znalezienie pracy za 2500 za 8 godzin pracy to obecnie cud ( koleżanka prowadzi biuro pośrednictwa pracy więc wiem). Dodam tylko że budowałam dom i kupowałam działkę więc jeżeli ktoś mi mówi że dom, działka i jego urządzenie zamknie się w 500tys to życzę mu powodzenia - najwięcej jak zawsze wiedza ci którzy nie budowali. Jeżeli komuś tak żle w Łomży to niech spróbuje w innym mieście szybciej wróci niż wyjechał, dobrzy specjaliści i ludzie pracowici wszędzie dadzą sobie radę.
Pozdrawiam Łomżyniaków



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G*wno płynie a roztrzaskany baluje w klubie \\\"paloma\\\".




nie szczepić......



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G*wno płynie a roztrzaskany baluje w klubie \\\"paloma\\\".

Retro - nie ma innej restauracji w Łomży :)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G*wno płynie a roztrzaskany baluje w klubie \\\"paloma\\\".

no i cisza... ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G*wno płynie a roztrzaskany baluje w klubie \\\"paloma\\\".

To samo chciałem napisac:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: G*wno płynie a roztrzaskany baluje w klubie \\\"paloma\\\".

Jest znane w świecie powiedzenie, że jeżeli w pikle znajdzie się kilku Polaków, a jednemu z nich uda się wydostać z tego kotła, pozostali wciągną go z powrotem do smoły.
Coś w tym jest. Przykład? Jula. Mimo różnych uzasadnionych często opinii krytycznych (krytyka = obiektywna, ale konstruktywna, motywująca ocena) jej artystycznego wyrażenia się, ogólnopolski aplauz dla niej zaowocował tym, że ukazał się krążek z jej utworami. Na przekór malkontentom, ćwierćznawców kultury pop i muzyki oraz wszelkiej maści gawiedzi, która pojęcia nie ma zielonego, czym jest demokratyzacja kultury młodzieżowej. I tu pozwolę sobie skierować ciepłe słowa pod adresem p. Borawskiego, MDK-DŚT, którego pracownicy jednak czują blusa... W jakim wymiarze - wiedzą; a może i nie.
To dla Łomży. Dla podniesienia poziomu samooceny wspaniałej, mądrej łomżyńskiej młodzieży.
Tak trzymać!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org