sobota, 19 września 2020 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Marek Miśko demaskuje obłudę PiS ws. hodowli na futra

PiS chce jednym ruchem zlikwidować dochodową branżę rolnictwa, hodowlę zwierząt futerkowych. Wszystko pod pozorem troski o dobrostan zwierząt. W istocie idzie o zamach na wolność gospodarki. O szczegółach tej skandalicznej sprawy mówił Marek Miśko w rozmowie z Pawłem Chmielewskim.

Read more: https://www.pch24.pl/marek-misko-demaskuje-oblude-pis-ws--hodowli-na-futra,78398,tv.htmlOdpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marek Miśko demaskuje obłudę PiS ws. hodowli na futra

Jakaś nowa władza może pójść dalej i może zakazać hodowli świń na żywność.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marek Miśko demaskuje obłudę PiS ws. hodowli na futra

Poza tym jest tam zapis o możliwości kontroli gospodarstw hodowlanych przez organizacje społeczne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marek Miśko demaskuje obłudę PiS ws. hodowli na futra

Wyroby z futer naturalnych to niePOtrzebna ludzka fanaberia jest, a najistotniejszym skutkiem tego jest okrutne traktowanie zwierząt i ich dręczenie...

Z tego powodu, że wygrał Duda, antypisowców raczej nie czeka nuda.Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marek Miśko demaskuje obłudę PiS ws. hodowli na futra

obłuda i zakłamanie oraz fałsz to podstawowe filary uprawianej przez Kaczyńskiego polityki. Trzeba być bardzo naiwnym sądząc ,że ta ustawa o ochronie zwierząt jest dowodem żywego zainteresowania tym problemem Kaczyńskiego który miałby wskazywać na jego wyjątkowa wrażliwość. Prawda jest jednak zgoła inna mamy do czynienia z zakłamanym cynicznym człowiekiem który ten problem stara się wykorzystać do polepszenia swego wizerunku wśród młodzieży oraz zniszczenia realnego i radykalnego polityka który wyrasta ma po prawej stronie sceny politycznej w jego własnym ugrupowaniu czyli Ziobry.
Temat ochrony zwierząt już raz był w sejmie ale został uwalony przez PiS i Kaczyński jakoś szat nie rwał bo nie było mu to ani potrzebne ani po drodze z tym tematem. Dzisiaj po wyborach widząc gigantyczną utratę poparcia wśród młodego pokolenia oraz zagrożenie ze strony rosnącego w siłę lidera Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobry wraca nagle do tego tematu chcąc upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Pierwsza to pozyskanie sympatii środowisk od dawna walczących o poprawę losy zwierząt głównie ludzi młodych a drugi to utrudnienie funkcjonowania w polityce Zbigniewowi Ziobrze poprzez postawienie go w trudnej sytuacji wobec szamana Rydzyka który jest silnym wsparciem dla niego. W ten sposób w tych dwóch tematach zamierza wzmocnić swoją pozycję jak również osłabić i unieszkodliwić zapędy zagrażającego mu w swym radykalizmie Ziobry który ostatnio cała mocą przez do dominacji w zjednoczonej prawicy.

tak więc otrząśnijcie się bo zawsze mamy do czynienie z zakłamanym , obłudnym i cynicznym starcem realizującym swą obłędną politykę niszczenia Polski.

facmen


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marek Miśko demaskuje obłudę PiS ws. hodowli na futra

zarzut zamachu na wolność gospodarki to tylko w umysłach takich fanatyków katolickich jak Chrystiana. Po pierwsze nie ma to żadnego znaczenia dla gospodarki, po drugie czas skończyć z męczeniem zwierząt. Pod tym groźnie brzmiącym zarzutem taki Christiana usiłuje ukryć znany fakt ,że lobby futerkowe wspiera finansowo i to znacznie takiego szamana z Torunia oraz radykała Ziobrę który wspiera i forsuje katolickie projekty godzące w wolności i prawa wszystkich obywateli które to tak marzą się katolickim fanatykom religijnym.

facmen


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marek Miśko demaskuje obłudę PiS ws. hodowli na futra

To wszytko pozoranctwo i granie na emocjach przez kaczego bolszewika. To odwrócenie uwagi, że gospodarka pikuje w dół, i ograniczenie socjalny kłamliwie obiecanego w kampanii Dudziej. To konflikt koalicyjny ze śmierdzącą przystawką ziobrową. Tu los i troska zwierząt jest na końcu, acz jest sprytnym zagraniem parszywego starca Kaczyńskiego bo wciąga w grę innych którym naprawdę leży los zwierząt.

---
Każdy rodzi się ateistą. To naturalny stan umysłu. Indoktrynacja narzucona przypomina znakowanie bydła.


Odpowiedz na tę wiadomość
 Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0