piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kardynał Stanisław Dziwisz, polscy biskupi, a także nuncjusz apostolski w Polsce mają na sumieniu sprawę Janusza Szymika, wieloletniej ofiary księdza pedofila Jana Wodniaka

Jak szeregówka w Łomży kosztuje 840tys. to nie trzeba znać, żadnych szczegółów, żeby wiedzieć jaki to idiotyzm.
Kiedyś był podobny temat i OjciecR też tak broniłeś cen, nie wiem o co ci chodzi.
W temacie chodzi, że niektórzy pogłupieli, chcą ceny prawie jak w Warszawie, a to prawda jak w przypadku tej szeregówki.
Najlepsze to są mieszkania z wielkiej płyty po 4 tys i więcej, właściciele reklamują jako gotowe do zamieszkania, czyli boazeria 20 letnia, syf, wszystko do remontu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kardynał Stanisław Dziwisz, polscy biskupi, a także nuncjusz apostolski w Polsce mają na sumieniu sprawę Janusza Szymika, wieloletniej ofiary księdza pedofila Jana Wodniaka

julliet-zgadzam się z Twoją opinią,też polecam GREC

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kardynał Stanisław Dziwisz, polscy biskupi, a także nuncjusz apostolski w Polsce mają na sumieniu sprawę Janusza Szymika, wieloletniej ofiary księdza pedofila Jana Wodniaka

Bohun też jakiś czas temu dzwoniłem pod ogłoszenia szeregówek, ale mija to się z celem bym za ruinę do generalnego remontu na działce 2,5 arowej dał prawie 400.000zł zadłużając się kredytem na 30 lat.

Trzeba czekać a napewno prędzej czy później ceny opadną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org