sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czyje interesy zabezpiecza M. Morawiecki na Białorusi? Bo nie Polski i tamtejszych Polaków

Co kurawa od tego oszusta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyje interesy zabezpiecza M. Morawiecki na Białorusi? Bo nie Polski i tamtejszych Polaków

Autor: OjciecR. (---.elomza.pl)
Data: 13-08-12 12:20

martuchnam, to sobie kup tą posiadłość... jakiś staroć na kolonii i 30 km dziennie rób do i z pracy...

tak sie sklada ze kupilam i tyle remont wyniosl..od fundamentow az po dach..po drugie lubie jezdzic i nie przeszkadza mi to...na kolejny twoj glupi komentarz odpowiem nie nie mam samochodu na gaz ani z malym silnikiem...nie lubie gazu w aucie i zwsze wybieram auta bez..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyje interesy zabezpiecza M. Morawiecki na Białorusi? Bo nie Polski i tamtejszych Polaków

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyje interesy zabezpiecza M. Morawiecki na Białorusi? Bo nie Polski i tamtejszych Polaków

To siedź w domu Brzeczyszczykiewicz i czekaj na "za darmo"

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org