wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
To nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem

Co okrada nas ,którzy tam robia, masz podstawy 1500 a reszta wkopercie. Gdzie jest pytam urzad skarbowy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem

Ale czas jego dobiegł konca , a jaka robi fusiarkie na budowie.Gdzie sa czasami inspektorzy budowlani.Facet na odcinku 800 metrów robi 3 mufy .... Każdy elektryk wie o co chodzi.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem

Telewizja już sie nim interesuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem

Czy ktoś korzystał z usług tej poradni? Czy długo się czeka na wizytę u psychologa?

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem

obojętnie gdzie ma się konto mozna kożystac?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem

prosze o profesjonalną ocenę a nie obrzucanie tutaj błotem. Dużó piszecie moi kochani krytykańci ale bzdur i wulguaryzmów natomiast zero konkretnych argumentów czy profesjonalizmu. Jak ktoś doszukuje się w tym artyzmu to mu chyba słoń na ucho nadepnął. Pozdrawiam i wyluzujcie jantary i inne.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem

Ile za pokój jednoosobowy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem

Teodor chyba nie przemyslałes tego do końca, za takie pomówienie jest &.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem

drogie to sa mieszkania w łomzy a nie domy. Za byle jakie mieszkanko w łomży życzą sobie tyle praiwe co 2/3 wartości przeciętnego domu. I to jest własnie paranoja, że mieszkanie w blokowiskach , zwyczajnych i typowych tak drogo kosztuje. No ale trzeba miec swiadomośc ,że cenę kształtuje pobyt a ten jednak musi byc skora za taka cenę mieszkania idą. W naszym mieście mimo braku pracy dużo osób posiada znaczne dochody z szarej strefy czyli przywiezione za granicy i te dochody lokuje w kupno mieszkań. To właśnie decytuje ,że jest na nie pobyt i to trzyma ceny. Tylko spadek pobytu spowoduje spadek tych cen. W tej chwili bardziej się opłaca dołozyc i kupić gotowy dom pod miastem. Bedzie to bardziej komfortowe i lepiej na tym wyjdziecie. W budowy bym się nie pchał bo ceny działek pod budowe tez oszalały i już nawet w takim Nowogrodzie życzą sobie po 100 złotych za metre jaja jak nic.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem

Przepraszam, wprowadziłam w błąd. Za prowadzenie konta nie płacę nic, za kartę 5 zł/mies. Mam wszystkie bankomaty za free, więc nie muszę się martwić i biegać po całym mieście, żeby znaleźć swój. Przelewy przez internet również nic mnie nie kosztują. Mogę wspomnieć również, że połowa środków na moim koncie w nocy przechodzi na lokatę i tam sobie pracuje. Rano wszystko wraca na miejsce. :) Długo szukałam banku, który wyjdzie klientowi na przeciw i znalazłam. Alior :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem

Hmm... a jak prywatna firma organizuje wielotysięczne pochody ulicami miasta, nie płacąc za ich zajęcie, Straż Miejska zostaje oddelegowana do zabezpieczenia tychże pochodów, komunikacja miejska napotyka na liczne utrudnienia w ruchu (nie przynosi zysków) a owa prywatna firma zbiera w tym czasie "cołaskę" na tacę (po prostu zarabia) to to jest w porządku?? Na dodatek śpiewy a w zasadzie "ryk" dobiegający z głośników przeszkadza mieszkańcom wyłączonych z ruchu ulic, to to jest ok??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem

Alior Sync - 0 zł za konto, 0 zł za kartę (bez żadnych warunków), 0 zł wypłaty ze wszystkich bankomatów, do tego 5% cashbacku za zakupy w necie.

Jak ktoś w dzisiejszych czasach płaci choć złotówkę za prowadzenie konta to jest chyba niespełna rozumu, albo ma za dużo kasy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem

alior bank 5 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org