czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiSlamiści szczują na Trzaska jak na Adamowicza

ok 20zl za recykling w kazdym sklepie rtv





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści szczują na Trzaska jak na Adamowicza

myślicie ze ceny nieruchomosci sa duze,a nie zapytacie sie ile ci którzy pobudowali dom ile na niego włożyli i pewnie lepiej sprzedac dom za 200 lub 300 tys jezeli ktos wsadził ponad 400 tys,to jest myslenie ludzi którzy sie wogole na tym nie znaja,jesze rok temu nawet materiały były drozsze,ludzie chcacy kupic dom chca płacic tyle co za nowe mieszkanie w bloku nie wiedzac ile saMA DZIAŁKA KOSZTUJE + BUDOWA DOMU,PRZYŁACZE PRADU ,KANALIZACJA-PARANOJA



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści szczują na Trzaska jak na Adamowicza

Może MPGKiM przy ul. Poznańskiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści szczują na Trzaska jak na Adamowicza

Dzisiaj bylem na naszej kochanej uczelni:)Niestety list przyjętych nie wywieszają:(:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści szczują na Trzaska jak na Adamowicza

Dla mnie to bezsesnu. OK. Niech sobie miasto wykłada pieniądze na takie imprezy, itp. Ale na prywatne imprezy? Sorry, ale ktoś się bogaci kosztem wszystkich. Nie dość, że po części impreza jest też sfinansowana z moich pieniędzy to za wejście mam zapłacić. Nie będę tam i mam dawać na jakieś ala niby coś tam moto night show. To dla mnie może tego nie być

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści szczują na Trzaska jak na Adamowicza

dziś widziałem na ul Por. Łagody podobnego psa błąkał się z jakimś białym kundelkiem. Nie reagował na imię ale warto sprawdzić. Blisko kauflandu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści szczują na Trzaska jak na Adamowicza

Zamiast się cieszyć, że coś się dzieje to lepiej narzekać.. najlepiej w domu siedzieć i mówić, ze nie ma co robić... a w dodatku 10zł na bilet to tak dużo? kurczę już nie przesadzajcie więcej na inne pierdoły się wydaje.. komu się nie podoba niech nie idzie! Moim zdaniem brawo dla miasta, że będzie jakakolwiek promocja dla Łomży! Coś się w końcu ruszyło :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści szczują na Trzaska jak na Adamowicza

Moim zdaniem nawet tak strasznie "obgadany" koncert Maryli to też plus dla miasta- mimo, że nie byłam bo nie lubie Maryli ale są przecież tacy, którzy ją lubią i ja to szanuję. Ważne, że coś się dzieje, że coś jest organizowane, nawet jeśli to kosztowało. Zycie to nie tylko hajs, praca i szara codzienność... Ludzie wyjdźcie z tych swoich nor i przestańcie już narzekać....

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org